Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 12 évesen már melltartót...

Ha 12 évesen már melltartót hordok nem fog lógni később a mellem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés,hogy ha 12 évesen 65/A melltartót hordok nem fog lógni felnőtt koromban a mellem?

Persze a melltartót nem állandóan hordom,legtöbbször toppot hordok,csak most vettem egyet.:)

Olyan kommentet nem kérek,hogy ''Már 12 évesen ilyesmivel foglalkozik,ahelyett,hogy játszana'' ! A válaszokat előre is köszi! :*



2013. febr. 1. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Van aki szerint akkor fog lógni, ha nem hordod. Én egyébként inkább ezzel értek egyet. Meg igazából attól is függ, hogy milyen gyorsan nő. Nekem nem vettek melltartót és nekem most lóg :( Inkább hordd szerintem!
2013. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fog lógni, azért melltartó, hogy tartsa a melledet.

gyébként 65/a-ra igazán nem kéne még melltartót hordani...

2013. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37eves vagyok es sosem hordtam melltartot,es nem log a mellem. ez szerintem nem attol fugg,hogy hordassz vagy nem. Genetika inkabb..
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Speciel én is akörül kezdtem el melltartót hordani, bár én sportmelltartóval kezdtem. Zavart, hogy futás közben ugráltak, egy idő után fájtak is miatta, úgyhogy muszáj volt. Azt pedig nem hiszem, hogy emiatt lógnak majd a melleid idősebb korodra, az inkább egyéni adottság.
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem néha-néha fogok fölvenni melltartót.:DCsaládomban nem igazán vannak lógós mellűek.
2013. febr. 1. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Jól teszed, ha csak néha-néha hordasz melltartót.
2013. febr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, ez genetikai adottság.
2013. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem attól függ,hogy hordasz vagy sem,hanem attól hogy mekkora...nekem 95D,de inkább már E és lóg!Hiába hordtam melltartót már általános végén...a melltartó funkciója pedig hogy levegye a gerincedről a terhet,amit a melled hárít rá,sztem felesleges egy A-s cicire melltartó!
2013. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!