Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhenkívüli terhesség miatt...

Méhenkívüli terhesség miatt műtöttek 5 hónapja, azóta vérzek, és most már szinte elviselhetetlen a fájdalom, menjek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
5 hónapja volt laparoszkópiás műtétem, azóta szinte állandóan vérzek és alhasi-derék fájdalmaim vannak. Azóta már 3x voltam az orvosnál, de azt mondta a mai napig minden rendben, csak a fogamzásgátló nem megfelelő. Ez idő alatt kétszer váltottunk tablettát. 2 hete elkezdett egyre jobban fájni a hasam, és pár napja már nagyon erőssen vérzek. A mai nap volt a legrosszabb, ömlött belőlem... :( A fájdalom meg már elviselhetetlen. Visszamentem ma, és talált egy majdnem 3 cm-es cisztát. Adott gyógyszert, hátha elmúlasztja. Létezhet, hogy ami 5 hónap alatt nem múlt el a gyógyszertől elfog? Volt valakinek hasonló esete? Eléggé kétségbe estem.
2013. febr. 13. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp men másik orvoshoz, akár az ambulanciára, ne várj magán doki idöpontra. Ez biztos nem normális 5 hónap után.
2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta lassan életkedvem sincs, és nemhogy nem javul, egyre rosszabb. :( A orvos még meg is sértődött hogy megkérdőjeleztem nem-e valami nagyobb baj van. Végül is én nem értek hozzá, csak azt gondolom ennyi idő után ez nem egészen normális állapot. Kíváncsi lennék volt-e valakinek hasonló és mi lett végül. Meddig mondható "normálisnak"?
2013. febr. 13. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez NEM normális, feltétlen keress fel egy másik orvost!!!!!!!
2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez semmiképpen sem normális engem tavaly műtöttek méhen kívüli terhességgel és már a következő hónapban is napra pontosan volt meg a mentsruációm. Semmi ilyesmi panaszom nem is volt mint neked. Szerintem mindenképpen keress egy jó orvost.
2013. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!