Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy műtét után meddig...

Pajzsmirigy műtét után meddig kell kórházban feküdni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy a szülés után megműtenek, meddig kell bent maradni? Egyből a szülés után vagy pár hét múlva lesz a műtét? Volt valaki esetleg hasonló cipőben?
2012. febr. 19. 12:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Bár nem szültem még, de már műtötték a pajzsmirigyemet, így csak a kórházi tartózkodással kapcsolatban tudok neked felvilágosítást adni. Én anno - lassan-lassan tíz éve - összesen 5 napot voltam bent. Hétfőn befeküdtem, kedd reggel műtöttek, csütörtökön vették ki a varratokat - ha jól emlékszem -, és pénteken dél felé, vagy valamivel utána már meg is kaptam a kórházi zárójelentést.


Szerintem az orvost kérdezd meg, hogy a te esetedben ez hogy fog kinézni, főleg, hogy szülés után lesz.

2012. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!