Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok a hüvelyváladékom....

Nagyon sok a hüvelyváladékom. Mit lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 napja rengetek fehér szagtalan váladék jön ki belőlem valamint sok marad bennt is és kellemetlen érzés, meg a hüvelyem körül a kis szeméremajkaim(belülről) pirosak , a nagy szemérem ajkak meg kissé duzzadtak és szintén kicsit pirosak ( ez lehet ki dörzsölés által is nem??) de a váladék miért van?? ha hozzáérek viszket kicsit de egyébként meg nem!! segitsetek!! 16,5 éves vagyok!! :S
2013. febr. 15. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ez egy gombás fertőzés, a fehér folyás, a pirosság, duzzadtság, és a viszketés mind ennek a tünete. Szóval azt javaslom keress föl egy nőgyógyászt.
2013. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ha orvoshoz mennél. Biztosat csak ő tud mondani.
2013. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kinosan érzem elmondani bárkinek is :SS nincs rá valami házi praktika?? vagy elmúlik magátol??
2013. febr. 15. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ki kell deríteni, hogy mi okozza, és ezt csak orvos tudja, és ő ajánlhat rá kezelést.
2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!! de szerinted ha várok még egy kicsit hátha elmúlik abbol lehet baj? ha nem múlik el akkor szólok anyának! csak h mondjam neki?? :S
2013. febr. 15. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem lesz jobb, jó lenne ha orvoshoz mennél. Anyukádnak mondd, hogy hirtelen nagyon sok a hüvelyváladékod, és szeretnél megbizonyosodni róla, hogy minden rendben van-e. Megint a 2. voltam.
2013. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az abaj nem fog elmulni és a patikában kaható szeerrek gyakran nem segutenek ,mert több féle gomba van. Eleve nem is biztos hogy az okozza.

Midnneképp el kéne menni orvoshoz. Egyébként semmi ciki nincs benne. Szionte minen nőnek van legalább egyszer élete folyamán. Anuykádnak is biztos volt. Elég nagy baj ha erről nem emrsz vele nyiltan beszélni. H akomolyabb gond lenne azt akkor hoyg ebzsélnéd meg vele. A másik ha nincs kezelve komoly gyulladást is okozhat.

2013. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eygszeüen mondod neki hogy viszket lent és több a folyásod, mit javasol.
2013. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát legjobban a dokitól :S nagyon szégyenlős vagyok ://
2013. febr. 15. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát keress egy női dokit! Talán úgy kevésbbé kínos.
2013. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!