Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltunk együtt a...

Mona lisa27 kérdése:

Tegnap voltunk együtt a párommal, nem védekeztünk, de nem ment el bennem hanem előtte jóval kivettük és ma reggel vettem észre hogy a hüvelyváladékom enyhén barna színű mitől lehet?

Figyelt kérdés
nem fáj semmi, nem csíp, nem éget sehol. Eddig normális hüvelyváladékom volt, és eddig mikor együtt voltunk mindíg fehér volt a hüvelyváladékom! El fog mulni a barnázás?
2012. ápr. 14. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok gyereket, miért nem védekeztek?
2012. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

lehet megfog jönni vagy pedig túl erősen csináltátok.

de védekezzetek így is nagy esélye van,hogy terhes maradhatsz,ne játsz a tűzzel!

2012. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem ment el benned, az ő előváladéka is tartalmazhat hímivar sejteket amelyek elegendőek akár a terhességhez is. Barnás hüvelyváladék..hm szerintem keress fel egy nőgyógyászt.
2012. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valóban még nem akarunk gyereket, de nem vagyok már kislány 27 éves vagyok!!eddig védekeztünk, csak tegnap nem.de nem ment el bennem, messze volt még ahhoz ő hogy elmenjen.
2012. ápr. 14. 13:17
 5/12 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy nem kell rögtön a kérdezőt szavakkal leteremteni!!Nyilván azért kérdeznek itt nők, lányok dolgokról mert megértő embereket keresnek!!
2012. ápr. 14. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy szerelmeskedtek, hogy nem akartok gyereket, mindig védekezzetek!!! Első voltam.
2012. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom! és szoktunk is védekezni. DE a barnás váladék csak este óta van, máskor is voltunk együtt de nem volt ilyen barnás váladékom, csak mensi előtt, amugy meg van még a mensesig 2 hetem. amugy kevés van, meg savanykás a szaga!
2012. ápr. 14. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"de nem vagyok már kislány 27 éves vagyok!!"

Nem tudom ez mit javít a helyzeteden. Ha nem akarsz gyereket, akkor tök mindegy, hány évesen veteted el...az eredmény ugyanaz.


Egyébként ha két heted van menzeszig, akkor ovulációd van. Igazán "jó" időpontra sikerült időzíteni a védekezés nélküli aktust.

Imádkozzál elég erősen, hogy ebből ne legyen baj, mert minden esélyt megadtatok egy gyerekre. Ennél szebben már nem is lehetett volna időzíteni.

2012. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
esetleg nem fertőzés lehet? keress fel egy nőgyógyászt.
2012. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az utolsó előtti válaszolóhoz szólok,ne itéld meg a másikat

hány pár nem védekezik hanem időbe kiveszik és nem marad a nő terhes. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. ha meg mégis teherbe esnék nem vetetném el. fölnevelném.

2012. ápr. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!