Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második menstruáció?

Második menstruáció?

Figyelt kérdés
Januárban 13-án jött meg az első menstruációm. Tudom, hogy az elején még akár 6 hónap is eltelhet, mire megjön a második, meg hogy össze-vissza rendszertelenül jöhet. Most viszont meg vagyok eléggé fázva, nem szedek antibiotikumot, de folyik az orrom meg hát ilyen átlagos tünetek. Ez befolyásolhatja, hogy mikor jön meg? Lécci ne hurrogjatok le, 13 éves vagyok, nem tudhatok mindent..

2013. febr. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima megfázástól nem fog késni, mert ha így lenne, akkor minden apró betegség miatt késne. Sajnos tényleg nem lehet még ilyenkor kiszámolni, hogy mikor fog legközelebb megjönni, mindig készenlétben kell lenni.
2013. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen befolyásolhatja. Idővel megtapasztalod, hogy a frontoktól kezdve a betegségeken keresztül a stresszig minden befolyásolhatja. Mivel neked ez lesz a második, így aztán senki nem tudhatja előre, hogy mikor jön meg. Ne izgulj, de ha valahova mész mindig legyen nálad betét, nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj! Ne izgulj, mind voltunk ilyen helyzetben :)
2013. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ! :D
2013. febr. 15. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem befolyásolhatja a megfázás is.Ami még nagyon befolyásolja,az a stressz.
2013. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Befolyásolja a megfázás a menstruációt, de ahogy Te is írtad, maximum 6 hónap kimaradhat 2 menstruáció között serdülőkorban.
2013. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma megjött!!
2013. febr. 16. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor Neked ki sem maradt semennyi. :)
2013. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Január 9-10.én jött meg először azóta semmi..szerintetek kimarad ez a hónap akkor vagy mi lesz?Még várjam?
2013. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!