Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan hogy valakinek...

Van olyan hogy valakinek egyáltalán nem jön meg egész életében?

Figyelt kérdés
csak 13 vagyok de félek ne fog meg jönni a családból mindenkinek korán jött meg

2013. febr. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne félj egy percig se!

Meg fog jönni biztosan, de ha csak egy pár év múlva, azzal nincs semmi baj.

Az a lényeg, hogy 18 éves korodig beálljon. Szerintem ha 15-16 évesen jön meg először, az még teljesen normális.

Viszont az fontos, hogy ne idegeskedj ezen, mert pszichés dolgok okozhatnak zavarokat!

2013. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ezt írtam ki nyáron! annyira paráztam,mert akkor múltam 14. aztán 3 hónap múlva hozzám is megérkezett a mikulás.. xP

14L

2013. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi meg fog jönni, addig is egyel kevesebb gondod van. Gondolj bele ha már 4 éve menstruálnál már háyn programban zavart volna pl nyáron. Nem maradsz le semmiről. Nagymamám korában 16 elött meg sem jött snekinek de inkább 18 éves kor körül jött meg először. ost is simán ráérne addig a dolog, na de változik a világ....
2013. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az apai nagyimnak 17 évesen jött meg,a másiknak (ő úgy emlékszik) 14-15 évesen.

akkor az utóbbinak előbb jött meg,mint akkoriban az átlagnak?

második voltam.

2013. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Még nekem sem jött meg, de nagyon parázok tőle. Én meg pont az, hogy nem akarom!! Ha választhatnék azt választanám, hogy 18 körül legyen, mert tuti frászt kapok, ha egyszer megjön! Szegény családom, előre sajnálom őket!! :p nagy balhét fogok rendezni, de addig örülj amíg nem. Vagy rendezz balhét, talán meghallja! :p
2013. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod ennyire várni, ha majd nyaralás kellős közepén jön meg és emiatt nézed, ahogy mindenki a családban a tengerben úszkál, te meg bambulsz a napon. Addig örülj, amíg nincsen. Nem kellemes dolog, mikor átázol és ilyen mindenkivel előfordul. Vagy óráról nem engednek ki a mosdóba, pedig érzed, hogy kéne menned. Meg fog jönni, ne izgulj. 16 éves korig normális. Azért mert a családban mindenkinek korán megjött, még nem törvényszerű, hogy neked is.
2013. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek 16 éves koráig nem jön meg az első menstruációja, akkor orvoshoz kell menni, hogy kivizsgálják az okát. De Neked még nem kell aggódnod. :)
2013. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!