Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne nekem, ha tudná mert utálok előtte titkolózni...

2013. febr. 16. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem! Ha le akar feküdni veled, azt mondod, hogy bocsi drágám, most mestruálok. Ha meg nem akar, miért kéne megtudnia?
2013. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Drágám, megjött a Mikulás!
2013. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kellene megtudnia, mert én jobban érezném magamat tőle, ha tudná és szerintem neki is jól esne, ha elmondanám.....
2013. febr. 16. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

ennyit mondasz neki


megvan.. ha nem érti akkor még utána teszed ezt: a havim

2013. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
ha eből nem vágja le miről beszélsz dobdki a csávót mert egy idióta
2013. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha már barátod van, akkor nem értem mi ebben olyan nehéz? Pl. "Drágám, menstruálok!"
2013. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
enem értem ez mért probléma??? Minden nő menstruál és evvel minen srác tisztában is van. Annyit mondasz hogy épp meg van és kész. Sosem értettem hogy mi a ciki a menstruációban? Persze nem kell bemondatni a 6 órási hírekben de amugy nem tudom mit kell titkolózni ezzel.
2013. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az év mind a 12 hónapjában aktuálisan nem kell bejelenti neki. De ha valamivel ütközne akkor persze bármikor. Az első alkalommal amikor ez szoba kerül két mondattal többet mondanék, hogy mondjuk erős nálam a vérzés ilyenkor gyengébb vagyok vagy hogy most baromira görcsölök vagy éppen azt, hogy nálam nem okoz semmi panaszt. Szerintem csak egyszer kell ezt megbeszélni úgy is tisztában van vele, hogy ez egy természetes folyamat. Ha nem akkor nagy baj van, akkor jobb lenne visszaülnie a biosz órára illetve neked lesz nehezebb feladatod, mert rád hárul a felvilágosítás erről a témáról. De nem hiszem, hogy itt tartana. Ha megosztod vele, szerintem örül, hogy bízol benne, de ha minden hónapban ez téma lesz nagyon meg fogja unni.

Nálam az első két nap nagyon vérzős, ezt elmondtam neki. Uszodai ilyenkor még tamponnal se, utána meg nem gond. Illetve a szexet ezeken a napokon "hanyagoljuk". De szerintem ez egy jó kapcsolatba simán belefér sőt bele kell hogy férjen.

2013. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2013. febr. 16. 10:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mindennapokban a menstruáció nem okoz semmilyen gondot, akkor te se foglalkozz vele hogy éppen van. Ha fájdalmad van, van más gondod, akkor úgyis látni fogja rajtad, erre lehet mondani, hogy éppen nehéz napok vannak és nem vagy túl jól. Ennyi. Nem kell ebből ügyet csinálni. Ha együttlétre kerül a sor, akkor remélem már nem lesz benned ilyen gátlás, mert akkor még a szexre sem vagy érett.
2013. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!