Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy tampont hasznalok/szeretnek hasznalni? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Mar tobb mint egy eve menstrualok. Eddig betetet hasznaltam, de az utobbi idoben kivancsi lettem a tamponhasznalatra. Vettem is 2 dobozzal. Egy O.B. Mini pro comfort-ot es egy normalt. Probalgattam felhelyezni, de nem ment. Tegnap viszont olyan helyzetbe kerultem, hogy inkabb tamppnt szerettem volna hasznalni. Kezet mostam, aztan kibontottam egy minit es sikerult felhelyeznem. Feltem, hogy nem fog megtelni es nem tudom kihuzni majd, de jol ment minden. Anyunak nem merem elmondani. Nem azert, mert tabu tema, hanem mert mikor szoba kerul a tampon azt mondja, raerek 14-15 eves koromba azt hasznalni. Talan egy kicsit igaza is van, de a tampon sokkal kenyelmesebb, a betet meg kenyelmetlen, viszketek tole stb. Hogy mondjam el anyunak?:/ 13/L

elore is koszonom a segitsegeteket:)



2013. febr. 16. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

[link]

Ez csak az egyik dolog, amiért egészségtelen a tampon, de okozhat fertőzéseket és méhszájsebet is.

2013. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen mondd azt, amit ide is leírtál, hogy számodra a betét kényelmetlen, viszketsz stb. és tamponnal te sokkal jobban érzed magad olyankor. Szerintem kevésbé fogja ellenezni, ha elmondod neki ezeket.
2013. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, lattam mar ezt a cikket. Nagyon alaposan utana neztem ezeknek a dolgokna, azert annyira hulye nem vagyok, hogy koszos kezzel helyezzek fel egy tampont. Nem a kerdesemre valaszoltal, de azert koszi:)
2013. febr. 16. 13:12
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok. Aki figyel a higiéniára, az is kaphat fertőzést a tampontól. Egy pillanatig sem gondoltam, hogy hülye vagy! Ne haragudj! :)
2013. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2. valaszolo: koszonom:) es szerinted ha nem mondom el es magatok jon ra anyu akkor nagyon kiakad?:/
2013. febr. 16. 13:14
 6/19 A kérdező kommentje:
1. es egyben a 3. valaszolo: nem haragszom, koszonom hogy belinkelted ezt a cikket, oda fogok figyelni ra:)
2013. febr. 16. 13:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtisztább, ha megemlíted neki. Akkor őt sem éri meglepetés, ha tampont lát nálad és te sem idegeskedsz miatta.
2013. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Okes, akkor osszegyujtom a batorsagom, eleallok es elmondom neki:) koszonom a valaszokat:)

amugy szerintetek nem tul korai 13 evesen tampont hasznalni? Hany evesen lenne idealis elkezdeni a tamponhasznalatot?

2013. febr. 16. 13:27
 9/19 anonim válasza:
100%
Majd meséld el lécci, hogy mi volt Anyuddal! 12/L :)
2013. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok és simán megy vele minden nyugottan használhatsz
2013. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!