Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 23-óta nem dolgozok és...

Január 23-óta nem dolgozok és a táppénzem kb február 12-től járna. Még mindig nem láttam belőle semmit! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ti is ilyen sokat vártatok? A cég könyvelője is elég linknek fest, mert a múlt havit se adta még le.Segítsetek!!!
2008. ápr. 16. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha időben le van adva a papírod,meg kell hogy kapd.Szerintem is az lehet,hogy nem továbbítják időben és ezért csúszik,érdeklődj utána.
2008. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először akár három hónap is eltelhet, de a kettő nem ritka, mikor megindul a folyósítás. Utána már aránylag a tápos papír beküldése után már folyamatosan érkezik.

Én január 7-el mentem tápra, mindjárt leadtam mindent, és az első összeg március 12-én érkezett. Igaz, a cég az első 15 nap ráeső részét el is küldte február elején fizuidőben.

Járj utána, és ha tudod, jobban jársz ha te magad adod le a tbnek a papírt.

2008. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FÚÚÚÚÚÚÚ ez a tb nagyon gáz!!!!Én azt hiszem olyan 3 hót vártam a táppénzemre,mire végre kaptam, pedig időbe volt küldve mert személyesen küldtem el.Az államkincstár sem jobb.A gyes, ill anyasági igénylésénél.
2008. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én most jól elkeseredtem ahogy olvastam amiket írtatok. Én kb 1 hónap múlva megyek táppénzre, már csak azt nem tudom miből fogunk kaját, stb-t venni, amíg nem kapom meg a táppénzt...
2008. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, komolyan már én érzem magam hülyén , hogy állandóan hívogatom a könyveőt az meg már 2 hete szavatkozik, hogy még nem vitték be az utolsó papírjaimat és ezért nem tudták megkérdezni.

Na de meddig tudják azt leadni???Nem tud kicsúszni az időből??

2008. ápr. 16. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én február 10-től vagyok táppénzen és én sem láttam még semmit belőle és úgy néz ki, hogy nem is mostanában fogok, mivel tegnap kaptam egy levelet, h most bírálják csak el, az igényemet:S.... Ez azért is vicces, mert május 5-től viszont már TGYÁS-ra megyek, de szerintem addigra sem lesz meg... Szóval mire lebírálnák a táppénzemet, addigra átkerülök TGYÁS-ba és kezdődik előről az egész...:( Szóval türelem!
2008. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én jan.15-től vagyok táppénzen,és eddig mindig időben megkaptam.Igaz,hogy nem valami sokat,de kaptam!
2008. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!