Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hét sem telt el és újra...

Egy hét sem telt el és újra megjött. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Üdv. :)


2 hete szerdán (febr. 6) jött meg a menzeszem és következő héten, szerdán (febr. 13) el is múlt. Az időpont stimmelt az előző hónaphoz képest (szokásos 1-2 napos csúszással). Most (febr. 8) újra megjött.. a suliban egyből feltettem egy tampont a biztosnás kedvéért..

Fél 7 körül cseréltem és nem volt annyi váladék rajta, mint általában az első napokon...

Lehetséges, hogy csak a fáradtság miatt zavarodott össze a szervezetem? Minden nap korán kellett kelnem a suliba.. és most hétvégén sem tudtam pihenni..

Vagy valami más bajom van? Nektek volt már ilyen problémátok? Nem szeretnék egyből nőgyógyászhoz rohanni.. lehet azért mert még nem is voltam, azt sem tudom melyik orvoshoz kéne mennem.. Anyukámmal nem olyan a kapcsolatom, mint kellene és őt nem is akarom ebbe belevonni..

Minden esetre, holnap itthon maradok, pihenek, és ha nem múlik el, beszélek a nagynénémmel, nővéremmel, unokanővéremmel, hogy segítsenek..

Ugye ez nem lehet a terhesség jele? Már kb. egy éve élet "rendszeres" nemi életet.. de mindig védekeztünk a barátommal, így a legutóbb is.. a végén ellenőrizzük az óvszert, nem-e szakadt ki és még sohasem történt ilyen.

Kérlek adjatok tanácsot.


Előre is hálásan köszönöm

L/18



2013. febr. 18. 20:13
 1/8 anonim válasza:
Szia!18 éves vagy,lassan egy éve élsz nemi életet és még nem voltál nőgyógyásznál???Ha anyukáddal nem jó a viszonyod,attól még menni kell a nőgyógyászhoz általános kivizsgálásra!!!Nekem is volt már amúgy ilyen,mondjuk akkor éppen nagyon stresszes voltam és arra fogtam.De szerintem neked is csak ilyen jellegű problémád van.
2013. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elősször is köszönöm, hogy írtál.

Másodszor, tudom hogy ez a legrosszabb dolog, hogy nem voltam még vizsgálaton, de eléggé félek tőle, anyám nem törődik velem úgy ahogy kéne, a többiek dolgoznak (stb)

Remélem semmi komoly.. ha nem múlik el, mindenképpen elmegyek orvoshoz.

2013. febr. 18. 21:03
 3/8 anonim válasza:
Ha elmúlt,akkor utána menj el okvetlenül!Hidd el hogy nem kell tőle félni.Egy kicsit kellemetlen dolog(legalábbis nekem),hogy egy vad idegen ott "matat",de hidd el hogy túl éled!Mellesleg az egészséged a legfőbb szempont!Én mikor megyek,mindig arra gondolok,hogy "több puncit látott életében,mint én kulcslyukat".És ha belegondolsz,van benne valami :) :) :)
2013. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a lelkesítést :) felfogok keresni egy szakembert és megkérdezem mi lehet ez.. csak elősször kiváncsi voltam más véleményére, esetleg tapasztalatára is.
2013. febr. 18. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne matatásnak fogd fel a nőgyógyászati vizsgálatot. És ahogy az előző Válaszoló is írta, a doki rengeteg puncit lát naponta. Semmit nem jelent számára a Tiéd sem! :)
2013. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyeneket a fiúk szoktak irogatni, hogy semmit nem jelent a dokinak a puncid látványa, lát ő 100-t is naponta.


Ha szégyenlős vagy, akkor menjél női orvoshoz, hátha nem olyan kellemetlen ott vetkőznöd.

2013. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne ha tudnék női orvoshoz menni, de sajnos a környékünkön nincs, és nem tudom megtenni, hogy messzebbre menjek.. tehát muszáj lesz férfihez mennem.
2013. febr. 19. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért túl lehet élni azt is....
2013. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!