Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve élek boldog és stabil párkapcsolatban, 1,5 éve vagyunk intim viszonyban...nem történt félrelépés, a barátomnak csak én vagyok, nekem pedig csak Ő! 1-1,5 hete gyakran furcsa viszketést érzek "ott", gyakran van barna váladékom, és néha úgy érzem pl. iskolában is, hogy hirtelen valami kirobban belőlem...majd amikor a mosdóban ellenőrzőm, hófehér váladék az... mi lehet ez? Lehet, hogy az iskolai mosdók miatt lett?

Azért így fogalmaztam ahogy, mert egy kérdésemet sajnos töröltek már...és ez pedig fontos nekem....

16/L ( negatív hozzászólást nem szeretnék a korom miatt... az én életem, az én döntéseim! ha nem tudtok építő dolgot írni,kérlek ne kommenteljetek! köszönöm a megértést és a segítséget!:))



2013. febr. 18. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, szerintem, ez a - Nők egészsége kategória -


Másodszor pedig, tudom tanácsolni, hogy mind a ketten fáradjatok be a nemibeteg gondozóba. Lehet, nem ez a szakkifejezés erre, de biztos érted.

2013. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nőgyógyász,rögtön megmondaná,esetleg pár vizsgálat után.Mindenképpen menj el
2013. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lobogj el egy nődokihoz sietve!!!

valamit sikerült összeszedned

2013. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én meg már egyszer írtam neked, hogy menj el nőgyógyászhoz. Én ezt tenném a helyedben. Olyan nehéz?

Itt aztán biztos jó tanácsot kapsz... Rengeteg hüvelyi fertőzést lehet elkapni szex nélkül (is).

2013. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: teljes mértékben igazad van a kategóriával kapcsolatban!:) mentségemre szóljon, hogy gyorsan írtam, siettem és nem is igazán figyeltem a kategóriákat...de tényleg jogos,aláírom.:)

Mindig védekezünk és a barátomnak sincs semmi nemi betegsége és soha nem is volt, korábban beszélgettünk már erről.

1 éve is kb történt egy ilyen eset...akkor 1-2 hétig tartott,hasonló tünetek, csak pluszban nagyon fájt is minden egyes lépés...de napi 3-szor(reggel,suliból hazaérés után és este) átmostam 2-szer intim szappannal és az magától elmúlott...ez is el fog szerintem, most jobbak a paraméterek...csak attól félek, hogy a barátomnak nehogy baja legyen...:S Szerintem most egy ideig stoppoljuk az intim dolgokat....

2013. febr. 18. 23:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Gumival szoktatok együtt lenni? Mert akkor valószínű hogy máshonnan kaptad el, ha viszont nélküle akkor tőle is elkaphattad, vagy őt is megfertőzhetted, így együtt menjetek el a nőgyógyászhoz!
2013. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen doki! De nem valószínű,hogy párod félre ment. Valószínű gomba,nyilvános wc,antibiotikum mellékhatás. Nőgyógyász megmondja.
2013. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, mindig szigorúan gumival! Írtam, hogy neki semmilyen nemi betegsége nem is volt soha, és most sincsen...mellesleg szerintem egy férfinek nem a nőgyógyászhoz kellene mennie...inkább a suli wc-re gyanakszom, most, hogy jobban belegondolok...
2013. febr. 18. 23:16
 9/15 anonim ***** válasza:

De értsd meg, nem kell, hogy szexuális úton kapd el. Viszont, ha már volt tüneted és szexeltetek azóta, akkor ő is elkaphatta.

Tegyük fel hüvelygombád van. Azt akár az immunrendszered legyengülése is okozhatta, a tünetek időről időre térnek vissza, a napi három hüvelymosás iszonyúan nem javasolt, csak felborítja a hüvelyflórád, hidd el....


De száz szónak is egy a vége. Nem kell ezt ragoznod még a történeteddel, hanem menj el dokihoz és ott mesélj róla.

2013. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NagyD1990 válasza:
Inkább menj el nőgyógyászhoz. Az ember egészsége többet ér, minthogy azt latolgassa milyen és mekkora veszélynek van kitéve. De komolyan.
2013. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!