Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve élek boldog és stabil párkapcsolatban, 1,5 éve vagyunk intim viszonyban...nem történt félrelépés, a barátomnak csak én vagyok, nekem pedig csak Ő! 1-1,5 hete gyakran furcsa viszketést érzek "ott", gyakran van barna váladékom, és néha úgy érzem pl. iskolában is, hogy hirtelen valami kirobban belőlem...majd amikor a mosdóban ellenőrzőm, hófehér váladék az... mi lehet ez? Lehet, hogy az iskolai mosdók miatt lett?

Azért így fogalmaztam ahogy, mert egy kérdésemet sajnos töröltek már...és ez pedig fontos nekem....

16/L ( negatív hozzászólást nem szeretnék a korom miatt... az én életem, az én döntéseim! ha nem tudtok építő dolgot írni,kérlek ne kommenteljetek! köszönöm a megértést és a segítséget!:))



2013. febr. 18. 23:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ja,nőgyógyász. És a mosatlan kéztől is lehet felszedni bármit ! Stb.
2013. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A párodnak valóban semmi keresnivalója a nődokinál.

A pasiknál pedig nem feltétlenül okoznak tünetet a dolgok...Attól hogy nem látszik, még lehet baja.

2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindig az orvos a legjobb megoldás, hiszen csak ő mondhat biztosat!
2013. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menj mindenképpen orvoshoz, aztán pedig állítsd helyre a hüvelyflórádat. Ehhez kréj receptre gynoflort és vegyél frezyderm intim segítséget. nekem ez a kombó jött be, évek óta semmi bajom nincs.
2013. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz egy fertőzéshez nem kell hogy félre lépjen bárki is, sőt még aktus sem kell hozzá, sem idegen ehlyen pisilés. van hogy szimplán megváltozik a hüvely PH és elszaporodnak bizsonyos baktériumok vagy gomba. Viszont a barna váladék utalhat felfázásra is akár. midnenképp menj el orvoshoz biztosat csak ö tud mondani.
2013. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!