Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaparás után meddig vérzik...

Kaparás után meddig vérzik egy nő? Szúrós fájások lehetnek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete kaparáson voltam, mert sajnos terhességem 7.hetén elkezdtem vérezni. Még mindig vérzek és tegnap szúrós fájásaim voltak, normális ez? Ismerősöm kaparás után pár órával már nem vérzett. Vagy ez individuális?
2013. febr. 19. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
pár napig teljesen normális a vérzés én úgy tudom. de azért kérdezd meg az orvosodat hogy nem baj-e föleg hogy görcsölsz is. Egy telefont megér. Sajnálom a babódat:(
2013. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaparás után kb. 1-1,5 hétig elfogadható a vérezgetés és az enyhe görcsök,ha nincs kísérő tünet (láz., erős hasi görcsök). Abban az esetben viszont sürgősen orvoshoz kell fordulni!
2013. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig volt nagyon gyenge epphogy rozsaszin verzesem. Fajasok, gorcsok nem voltak. Masnap mehettem dolgozni. Ennek pont 3 hete, ma voltam kontrollon.
2013. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!