Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek egy hétig amíg a...

Mit tegyek egy hétig amíg a dokira várok?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam nőgyógyásznál aki Klion D100-at írt föl nekem a gombás-baktériumos fertőzésemre. Ettől alhasi és mellkasi fájdalmaim voltak, ezért kértem ma egy időpontot, hogy írjon föl egy másik gyógyszert. A gond az, hogy ez jövő hét keddre szól, akkor is ha ilyen dologról van szó. Kivételt csak akkor tesznek ha az ember erősen vérzik és görcsöl.

Nekem csak nagyon fáj, folyásom van és be van gyulladva a hüvelyem. A gyógyszert viszont nem használhatom, mert tegnap este is egy órával a felhelyezése után szúró fájdalmat éreztem a mellkasomban és erősen dobogott a szívem.

Mit csináljak egy hétig? Mivel ápoljam magam? Mit használjak addig?



2013. febr. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben odamennék a rendelöbe és kiverném a balhét - olyan nincs, hogy rosszul vagy a gyógyszertöl és nem foglalkoznak veled.
2013. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menned sürgősséggel! Rosszul vagy, fáj, stb...stb...
2013. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldás: másik orvos. Olyan nincs, hogy akut panasszal öt napot várat.
2013. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!