Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szed valaki Bromocriptint?...

Szed valaki Bromocriptint? Nem apad el a tejem, arra kaptam, de nagyon rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés

2 hétig kellene szednem 2x1-et, de szédülök, hányingerem van, borzasztó álmos vagyok, képtelen vagyok szedni.

Volt más is így?


2013. febr. 21. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*szedett
2013. febr. 21. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenképp szólj az orvosodnak erről!!!!!

nekem először csak napi 1felet kellett szednem, aztán 1egészet.

azt mondták,h.nagyon fontos,h.fokozatosan emeljem az adagot (majd fokozatosan csökkentsem), nem szabad azonnal napi 2x1-et szedni, mert nagyon megterhelheti a szervezetet.

2013. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos csak napi 2x0,5-nél tartok. Az estivel nincs gond, de a reggeli fél szem is totál kiüt. :(


Köszi a választ!

2013. febr. 21. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 3napig napi fél (este), utána napi 1(este), így nem okozott gondot. 2-2,5hét alatt így is meg fog szűnni a tejcsorgás, ez biztos. ha nagyon sok tejed volt még előtte - tehát ha hirtelen kell apasztani vmi miatt, akkor szükséges a 2x1-es adag.

de beszélj a dokiddal mindenképp!

nekem külön mondták,h.a reggeli adagtól rosszul lehetek.

2013. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normálisak a mellékhatásők, ên el is ájultam tőle a 3. napon!
2013. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!