Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A paleo étrendtől nem lehet...

A paleo étrendtől nem lehet rosszul egy inzulinrezisztenciás?

Figyelt kérdés
Eddig lassú felszívódású élelmiszereket ettem. A paleo miatt több mindent elhagytam. Azóta úgy érzem, hogy nem veszek magamhoz elég energiát. Mással is volt már így, hogy a paleos kajáktól gyengének érezte magát? (Vegetáriánus vagyok, szóval hús nélkül paleozok.)
2013. febr. 3. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mért álltál át a paleora? Ha nem érezd magad jól töle semmikép ne csináld. Én hallottam pár esetről mostanában hogy annak akinek nem hozta rendbe a 160g-os diéta az IR-t azoknak szokták ajánlani a paleot és van akinek az hazsnál. De ha neked nem volt gondod a cukros diétával csináld azt.
2013. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a diéta nem neked való! Magamról tudom, mert olyan betegségem van, hogy nagyon kevés húst ehetek. Az energiaszintedet fent kell tartani!
2013. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Azért szerettem volna paleozni, mert állítólag meg lehet gyógyulni vele.

Húst nem fogok enni, úgyh inkább visszatérek a régi étrendemhez. :(

2013. febr. 4. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az inzulinrezisztencia nem játék. Azt a diétát kell tartanod, amit az orvos előírt, nem ilyen divatos szarságokat. Ha kevés szénhidrátot viszel be, azzal éppenséggel károsíthatod is magadat, mert nem lesz egyenletes az inzulinszint.
2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az IR-ből meggyógyulni nem lehet csak szinten tartani. Pár év mulva talán lesz már rá gyógymód, de manapság még nincs:( Pont pár hómapja volt a tv-ben egy riport hogy egy magyar kutató kifejlesztett valami gyógyszert amivel az IR még visszafordítható. Csak nem adnak neki pénzt a további kisérletekre és a gyógyszer gyártásra. ezért most megy külföldre hogy ott hátha fogják alkalmazni. Na akkor majd aztán drága pénzzért vehetjük mi is a magyar fejlesztésű gyógyszert, de külföldön kibocsájtott gygyszert. Pedig kb minden 10. nő ebben szenved világszerte na meg rengeteg férfi akinek csak akkor derül ki ha már cukorbetegség lett belőle.
2013. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hús nélküli paleo? az tuti nem tartható. szerintem a sima paleo mellett nem lehet rosszul lenni de hús és zsírmentesen nagyon durva lehet... szerintem ne csináld így
2013. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!