Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyogyszertől lett rosszabb...

A gyogyszertől lett rosszabb vagy felülfertőződtem?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a dokim felírt nekem a labor eredményem végett(azt hisze valami bakteriumot mutatott ki) klion d 100 hüvelytablettát. 4-et használtam eddig el belőle. Az első után( este kell lefekvés előtt felhelyezni a gyógyszert) másnap este csípett, ha elmentem pisilni. Ez mostanra odáig fajult, hogy az éjszaka közepén arra ébredek, hogy csíp, szú és fáj, picit pedig olyan, mintha pisilnem kellene. De ha elmentem se tudtam sokat üríteni inkább csak nagyon fájt. Nemrégen úgy kicsit kevesebb mint fél éve volt hasonló panaszaim akkor holyaghurutot állapítottak meg rajtam, (sajnos ekkor még háziorvoshoz mentem)de az ki lett kezelve...legalábbis úgy hittem mert egy pár hónapra rá megint elmentem ugyanazokkal a tünetekkel és még mindig a háziorvosom azt mondta vese...az is ki lett elviekben kezelve, de utána egy hétig kb. éreztem égő néha viszkető érzést. De nem csípett ha pisiltem. Majd már nem is nagyon éreztem smmit de a biztonság kedvéért felkerestem egy nőgyógyászt. Ő felírta a klion d 100 hüvelytablettát. Majd megjött így nem kezdtem el használni, nem volt gondom miután elmúlt, de gondoltam lehet még nem érzem de van gond, hamár a labor kimutatta. Majd elkezdtem szedni és ugye ahogy elől leírtam most irdatlanul fáj. És félek, hogy ebből nagyobb dolog kerekedett. A kérdésem az lenne, hogy ez a tabletta hatása-e, vagy éppen az gyengítette le a hüvelyflóámat vagy akármit és sikerült rámennie a hugyutamra? Vagy, hogy az utolsó gyógyszer után elmúlik-e? Keressem fel újra a nőgyógyászt? Szedjem végig és csak utána? Kezdjek el szedni valamit hugyuti gyulladásra? Egyéb ötlet?:/ Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe estem, nem akarok minden második hónapban ezzel szenvedni.:((

2013. febr. 23. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőknél a visszatérő húgyúti fertőzések gyakran nőgyógyászati felszálló fertőzésből keletkeznek.(nagyon közel van a hüvely és a húgycső)Visszatérő hólyaghurut esetén mindig gondolni kell erre és az antibiotikum mellett hüvelykúpra is szükség lehet.Viszont az antibiotikum kúrát ki kell egészíteni tejsavas,tejsav baktériumos kezeléssel,h a hüvely norm. flórája ne bomoljon meg,mert ez a gombák elszaporodását hozza.
2013. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát menjek el gyógyszertárba hüvelykúpért? Vagy használhatom azt a gyógyszert amit még hugyuti gyulladásra kaptam?
2013. febr. 23. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! A klionnak nem szabadna csípnie!Lehet,h érzékeny vagy rá.Viszont ahhoz,h használjon végig kéne használnod.Jó lenne,ha visszamennél az orvoshoz és adna mást!
2013. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem mellé szedni Urogint, mióta szedem mellé azóta, ha elmegyek wc-re nem csíp és utána sem! Ettől függetlenül, ha végigszedtem a gyógyszert és megint érezni fogok visszamegyek a nőgyógyászhoz de jelenleg nem találom fontosnak.:) Köszönöm a válaszaid!
2013. febr. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!