Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől rosszabb lehet a teljesí...

Ettől rosszabb lehet a teljesítményem?

Figyelt kérdés

Csütörtök-péntek körül kéne megjönnie. Na igen, de pont akkor van a felvételi, pénteken! És nem tudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem a legjobb fájó, görcsölő hassal gondolkozni, miközben néha a hideg is ráz..:(


Szerintetek ettől lehet rosszabb a teljesítményem? :/ Mert mielőtt megjön mindig tök ideges vagyok, és így csak még jobban az leszek. Szeretném jól megírni a felvételit! :)


(vagy például amikor múltkor jött meg, este, előtte kb 10-15 percenként jártam pisilni....itt nem lehet kirohangálni.)


Nagyon köszönöm a válaszokat! :)) 12/L

Ja és köhögök is, és akkor nagyon fáj a mellkasom. Szerintetek menjek orvoshoz? :/


2012. jan. 17. 16:10
 1/4 anonim válasza:

Szia

én most fogok érettségizni, és visszagondolva egyáltalán nem nagy kunszt a gimis felvételi :D (na persze, te ezt még nem tudod, majd 4-5 év múlva :D)

az is lehet, hogy a stressz miatt később fog megjönni, nem kell ezen görcsölni...:) vegyél már most algoflex m-et a patikában (vény nélküli, és legfeljebb egy nappal a vizsga előtt este beveszed)

Ha nem vagy lázas, nem vagy náthás, vagy nem hánytál nem biztos, hogy az orvos a köhögésre felír valamit. Gargalizálj langyos sós vízzel, és jobb lesz. Egy kis c-vitamint is bevehetsz. Vagy otthon akarsz maradni tanulni? Megvan még a 3 szülői igazolás? Azt kivehetnéd ;)

De amúgy hogy, hogy 12 évesen felvételizel? Én is 13 évesen felvételiztem, úgy hogy tavaszi vagyok, és nem év vesztes... hm?:) na mind1 sok sikert! és nyugi, ne görcsölj!

2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, most vagyok 6.os, és május 31-én leszek 13 éves. Amúgy köszönöm a választ! :)
2012. jan. 17. 16:29
 3/4 anonim válasza:
Ja 6 osztályosba mégy :) Akkor sok sikert, biztos nagyon ügyes lehetsz, ha már 6.-ban próbálkozol. Na akkor csak ne görcsölj, és szívesen mindent. Kalappal!
2012. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jan. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!