Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedd óta fel vagyok fázva....

Kedd óta fel vagyok fázva. Néha jobb, néha rosszabb. Urogint szedek (ma lesz a 3. nap). Normális, ha?

Figyelt kérdés
Mostanra már a vesém is fáj? Mit lehet ezzel tenni? Walurinal maxot is szedek, iszok vesevédő, kamilla és cickafarkfű teát is. Lehet, hogy a vesém már a sok ivástól fáj? Néha a petefészkem is fáj. Ezek a tünetek csak a bal oldalon vannak. Most mi van? Mit tegyek?
2012. jan. 7. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Inkább annak a jele, hogy rosszabb lett! Mindenképpen menj ma ügyeletre!!!
2012. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát inkább kihúznám hétfőig. Most már sokkal jobb, infralámpáztuk is kicsit, a fürdő, a vesevédő tea, meg az algopyrin és a vesemelegítő csodákra képes :)

De persze, ha rosszabb lesz, akkor megyek.

Egyéb házi praktika esetleg?

2012. jan. 7. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelet!

Én karácsonykor voltam így, bevettetem mindent, egyik nap már semmi bajon nem volt, másnap reggel arra keltem, hogy majd bepisilek, piszkosul fáj mindenem és véreset pisiltek, azt ár elmondani sem tudom, hogy mennyire fájt a pisilés, a könnyeim folytak, még utána egy óra múlva is.

A hólyaghuruton csak az antibiotikum segít hatásosan, mindenféle csodaszer felesleges, mert nem öli meg a bacikat, amik megfertőztek!

Hétfőig még marha szarul lehetsz, és pár óra alatt összeszedhetsz egy szép kis vesegyulladást, egy kismedence gyulladással együtt.

2012. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és én is szedtem az algopyirnt, a doki szerint nem ártottam vele, csak épp elnyomtam a fájdalmat, így nem is igazán érezhettem, hogy romlik a helyzet.

Utolsó voltam

Jobbulást!

2012. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Most sokkal jobban vagyok, tényleg nem szeretnék ügyeletre menni. Igazából a reggel volt rossz. Nálam hál' Istennek vérről szó sincs, akkor már ott toporzékolnék az ügyeleten :)
2012. jan. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!