Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici cici probléma?!

Pici cici probléma?!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de a cicim nagyon pici, a popsim meg túl nagy hozzá, és rohadtul nem arányos a testem. Meg fog még nőni a cicim? A családunkban anyai és apai ágon is nagy mellű nők vannak. A testvéremnek is ennyi idősen már szép formás mellei voltak, de az enyém olyan, mint kb. egy 13-14 évesének.

2013. febr. 23. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha már legalább két éve megjött a menzeszed, akkor ne nagyon számíts arra, hogy nőni fog. Barátkozz meg vele.
2013. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Valószínü,hogy ilyen marad.

Nálunk is mindenkinek nagy melle van.Kivéve engem.Igaz jóval vékonyabb vagyok tölük.

Növéremnek nagy a melle,de akkora kuffer van mellé ami nekem biztosan nem kellene.Beleférnék 3x . :)

Barátkozz meg vele.Aki szeretni fog,az a kis mellelm is szeretni fog.Addíg pedig push up melltartó jó nagy szivaccsal. :)

2013. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van barátom lassan 2 éve, szoktam neki mondani, hogy zavar a kis mellem, mire Ő rávágja, hogy Őt nem érdekli, de azért tudom, hogy Ő is jobban örülne nagyobb ciciknek!
2013. febr. 23. 12:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként már 5 éve megvan, szóval ezekszerint kénytelen leszek barátkozni a helyzettel.:(
2013. febr. 23. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

"de azért tudom, hogy Ő is jobban örülne nagyobb ciciknek"

És? Te meg jobban örülnél, ha kék szeme lenne barna helyett. Vagy barna haja fekete helyett. Vagy kicsit izmosabb lenne a teste. Kisebb lenne a hasa. Nagyobb lenne a farka stb.

A szerelemnek pont az a lényege, hogy bár látjuk a másik "hibáit" nem érdekelnek. Nincs tökéletes ember. Tök felesleges ilyen idióta dolgon rágódni. Sokkal idegesítőbb, ha vki lépten-nyomon panaszkodik vmi miatt, mint maga a panaszkodás tárgya.

2013. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj bár elvileg a női cici 21 éves korig nő és addig nyeri el a végleges formáját... örülj neki h pici legalább nem fognak lógni ;)

egy nagymellű lány :/ :D

2013. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. En is 17 vagyok, nekem szinte alig van mellem, es szerintem nagyon sovany vagyok. (165cm 42kg) Eddig hiaba ettem akarmennyit, nem hiztam egy grammot sem. Szinten 5 eve menstrualok. Lassan fel eve kezdem egyre jobban erezni magam, nyitottabba tettem a gondolkodasom, es probalok pozitivabb lenni. Valami csoda folytan (valszeg ennek koszonhetoen) sikerult magamra szednem masfel kilot, es 5 ev utan a mellem (ami csak cici) is nott, egy nagyon icipicit, de nekem mar ez is nagy szo. Persze az en baratomat sem ez erdekli a legjobban:
2013. máj. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hupsz, a vege lemaradt :D

Szoval szerintem ne add fel, taplalkozz egeszsegesen, mozogj rendszeresen, es probald jol erezni magad a borodben, az a legfontosabb! Pozitiv hozzaallassal hatha bevonzod a jot. (en is hulye dumanak hittem, de egy probat megert, es tadaaa)

Ja, es a popira legy buszke :D azzal mindig tudsz kompenzalni ;)

Sok sikert!

2013. máj. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hulahoop válasza:
Egy kis kérdés : Kit érdekel, mekkora melled? Ja meg volt valahol egy érdekes emberke, aki elkezdte, hogy nagy cicivel jobb a szex is... Háháhá, ezt bebukta, mert ízlés kérdése, valaki nem szereti a nagy gumilabdát, ami 80 éves korára a lábáig fog lógni, szóval minden pici cicis, köztük én is! Élvezzétek, hogy pici és formás almácskáitok vannak, mert az mindig az marad! Mutassátok meg, hogy mennyire nőiesek, és szexik tudtok lenni! Ne feledjétek, a szexiség, a kívánatos test mind a belső kisugárzástól függ. Lehetsz te akármilyen fullos is, ha eszed annyi, mint egy aprócska madártojás. ;) Kérdező, te meg ne utáld a tested, én is ezt teszem sajnos most is, mert sok a barom nagy mellű, aki belekotnyeleskedik, és képes elvenni teljesen az önbizalmunkat. Hát kapják be felőlem, kit érdekelnek? Nagy százalékuk meg írni vagy egy rendes, szép mondatot nem tud a száján kiejteni. ;)
2017. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!