Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cici probléma? Az a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cici probléma? Az a helyzet hogy . (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a két cicikém között legalább 1 méret különbség van, és bár eddig nem zavart most már kissé igen .Amúgy A kosár vagyok eleve .Szóval valami fejlődési rendellenesség lehet mert látványosan eltérnek .

Megműttessem ?

Támogatná a tb ?


Úgy idegenkedem a szilikontól !!:(:(


De így meg khöm -aszimmetrikus ,nem kissé.(bár formályuk szép szeretem őket :))


Help!

??


(24 l,már nem fog nőni :S)


2011. febr. 20. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kép nem ártana.
2011. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos: a TB ezt nem támogatja.

A többit viszont magaddal kell lerendezned. Ha már van párod, aki így is elfogad, akkor szerintem felesleges a műtét.


(U.i.: formáJuk)

2011. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is szemmel látható eltérés van a két melle között, engem nem zavar. Sokkal többet ér ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, minthogy megműttesd magad. Én azt mondom maradj eredeti, próbálj megbarátkozni önmagaddal.
2011. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

óóó valóban!!! :): formájuk ,köszi :):)


Képet nem tennék ha nem gond de adok kisebb támpontot: pici bimbó ,szép udvar ,tenyérnyi méret ,majdnem hófehér bőr.Szép álló forma(nem lógó ,nem hegyes, inkább hetyke):)Vékony alkatú is vagyok szóval arányos lenne -csak ne lenne ez a méret különbség a kettő között.


Párom szeret, és elfogadja, de mikor mondtam neki hogy felmerült bennem,belelkesült :S meg is haragudtam rá. Nekem nem tetszenének a szilikon csajok ,én sem vagyok az a kategória .CSak zavar más megoldást meg nem tudok .

2011. febr. 20. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod,hogy mindenkinek van eltérés a mellei között.
2011. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoptatáskor még mindkettőnek a mérete változni fog.
2011. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szoptatáskor még mindkettőnek a mérete változni fog."

Ez nem azt jelenti hogy most azonnal szülni kell

2011. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe és ugorj a pasid nyakába ,mert ilyen! :)

A herék sem egy formák. F30

2011. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A herék sem egy formák. F30"

Lehet, de a heréidet nem bámulják naponta több százan

2011. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!