Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori maszturbálástól lehet...

Gyakori maszturbálástól lehet nagyobb a szemérem ajkam? Szerinted gáz, ha egy kicsit nagyobb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Elég nagy, és nem tudom, hogy alapból ilyen-e, de hallottam, hogy a "túlzott nemi élettől" is lehet, én meg valamikor gyakorta maszturbáltam. Műtétet leszámítva mit lehet tenni valamit ellene?
2013. febr. 24. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Semmi más !
2013. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem attól van nyugi. Alapból ilyen és nem valószinű hogy zavarni fogja majd a párjaidat.
2013. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen. Igen az. Nem hiszem.
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell akármihez válasszal fáradni, sokszor csak úgy kiírok ki egy kérdést, ami foglalkoztat, annak reményében, hogy valami tartalmas, jó válasszal szolgálnak majd:)).

Minden a gyengén-szavazott, egyszerű-tapló módon megfogalmazott választ nem veszek komolyan.

Amúgy az első kérdés volt a főbb, (a többi csak zárójelbe).

:)

2013. febr. 24. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

A szex, vagy a szexuális szokások egyáltalán nem befolyásolják az ilyet. Ez genetika. Mikor megszülettél már beléd volt kódolva mekkora lesz. A pubertás kezdetén indul meg a növekedése.

Valóban csak műtéttel lehet ellene tenni.

2013. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze sem a maszturbáláshoz, sem a szexhez, és egyáltalán nem gáz, ahogy semmi sem gáz, amiről nem tehetsz! A puncid kinézete is csak genetikai adottság!!!
2013. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Párjaidat?..hm..
2013. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!