Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet méhszájseb vagy...

Ez lehet méhszájseb vagy valami nagyobb gond lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szépen kérlek benneteket segítsetek! ( család anyukák, esetleg hozzáértô orvosok)

Már több mint két éve folyamatosan van valamilyen hüvely folyásom. 3 éve van párom, és két éve élünk nemi életet. Csak vele voltam és nekem ô az elsô!!!! Természetesen még az esô együttlétünk elôtt elmentem nôgyógyászhoz. Akkor nem talált semmi különös problémát csak egy kis gombás fertôzést, amire kaptam gyógyszereket. Amit szedtem és talán egy hónapig tünet mentes voltam és utána megint jöttek a folyási problémák. Elmentem egy másik orvoshoz ahova már szinte minden hónapban járok mert ugyan azokat a gyógyszereket írja fel rendszeresen mindkettönknek, ami minden hónapban 6000ft és az is max egy két hétig használ. Rákszûrésem is volt. Párom is volt urologusnál, aki megsem vizsgálta, mert csak elmondta a panaszokat és vitte az én leleteimet.írt fel gyógyszer mindkettönknek.Egyszerûen nem tudom miért van ez a folyás?! Már félek vele együt lenni higy ne fertôzem a gombáimmal ha ez esetleg az! Ritkán vagyunk együtt. Már csak hetente max egyszer, néha már ez sincs! Tegnap együtt voltunk és kicsit fájt is, de nem vészesen és véreztem is egy picit. Megint teljesen kétségbe vagyok esve hogy mit tegyek ha már az orvosok sem azon vannak hogy segítsenek, csak mert ô le van szerzôdve egy gyógyszergyártó céggel, és ez által neki nem érdeke a gyógyítás! Könyörgöm segítsetek! Mit tegyek és mi lehet ez? Köszönöm! Bogi (20)



2013. febr. 21. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Másfél éven keresztül folyamatosan gyulladásaim voltak. Szokatlan folyással kezdődött, aztán fájdalmaim voltak, mikor együtt voltunk, és egyre csak rosszabb lett. Eleinte csak 2-3 havonta jelentkezett, a doktor mindig felírta ugyanazt a tablettát, antibiotikumot, meg kúpokat. De tényleg mindig ugyanazt, mintha nem is figyelne, aztán már havonta jártam hozzá. Egy idő után már fagyasztani is akartak, de sosem mondtak semmi, hogy mit miért, vagy mi bajom van egyáltalán. Aztán a megoldást az osztályfőnökömtől kaptam (aki mellesleg belgyógyász). Kis beszélgetés után javasolta, hogy hagyjam az antibiotikumokat, kezdjek Candida diétába, és igyekezzek "visszaépíteni" a hüvelyi flórámat. A felírt gyógyszerek majdnem tönkretették az életemet, ráment a párkapcsolatom, de néhány hónap alatt visszanyerhettem az egészségem. (Ha hasznosnak találtad, amit írtam, és esetleg lenne még kérdésed nagyon szívesen segítek, az ellenségeimnek se kívánnám, amit átéltem, írj bátran, ha gondolod. Egyébként én is 20 vagyok ;) )
2013. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ivilicious ***** válasza:
itt is ugyan ez
2013. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!