Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Ti nem unjátok...

Lányok/nők! Ti nem unjátok ezt? (alu van a magyarázat, amiből *kiderül mit szeretnék megtudni*)

Figyelt kérdés

A menstruációt nem unjátok? Én néha már nagyon... pedig még csak 20 éves vagyok. de unom, hogy minden hónapban újra és újra és újra. És borsódzik a hátam, ha belegondolok abba, hogy még legalább 45-50 éves koromig ez lesz.


20/L


2013. febr. 25. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Semmi bajom tőle,nem késik,nincs semmi.4 nap,kibirom,főképp hogy alig vérzek.Szex is van,kedvem is van.

2013. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De nagyon unom, már hogy őszinte legyek arra is gondoltam hogy megműttetem magam... persze legálisan nem lehet, de van rá módszer.

Nekem minden menstruáció előtt már 3 nappal jön a fájás, szédülés, rosszullétek, amikor megjön melóba sem tudok elmenni, felkelni sem igazán sikerül aznap. Iszonyatosan szokott fájni napokig. Na meg az sem segít hogy tele leszek olyankor még gyulladt pattanásokkal is. Nem tudom hogy lehetne ezt elviselni.

27L

2013. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudunk ezen változtatni... nem érdemes ezen keseregni.

Gondolj arra, hogy mit nem adna érte az, akinek nincs, vagy problémás és babát szeretne!

2013. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én cserélnék veled. Nekem 1 évben 2-5-ször van.
2013. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kinga1995 ***** válasza:
43%

Sztem egy csaj se rajong érte. Maga az érzés nem a legjobb. Ugyanakkor (főleg ha mondjuk egy-két napot késett) azért örül az ember lánya, hogy minden rendben, no para, megjött.

Szóval én ki vagyok vele békülve. Sztem tedd meg te is, nem lehet kikapcsolni :-D

És amúgy igen, ha nem lenne, az sokkal szarabb lenne. Mm, hogy neked nem lenne, de a nőknek igen. Mert am sztem tízből tíz csaj ezt szüntetné meg :-D

2013. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Én úgy vagyok vele, hogy addig jó, míg rendesen megjön. Egyszer 1 hónapot kimaradt, nagyon ideges voltam miatta. Azóta kicist átértékeltem a dolgot.

2013. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de igen, amikor meg van, úgy érzem, hogy ez keseríti meg az életem, mert elfelejtem, hogy a hónap többi napján jól érzem magam, de amikor vége, akkor minden rendbe jön... szerintem csak a hormonváltozás miatt érzem olyan borzalmasan magam, na meg persze a görcsök miatt is. de ami nem öl meg, az megerősít.:)
2013. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!