Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az urologus megállapitja hogy...

Az urologus megállapitja hogy szűz-e a lány? Ha felfázás miatt megyek vizsgálatra kiderül hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
14éves vagyok 2hete vesztettem el a szüzességemet a barátommal a szüleim nagyon szigoruak a barátomrol se tudnak.most felfáztam de nem merek szolni nekik mert félek hogy kiderülne az orvosnál
2013. febr. 12. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az urológián a húgyrendszert vizsgálják, semmi közük ahhoz, mi van, ill. nincs a hüvelyedben. Nem fogják észlelni, hogy nem vagy már szűz. Vizeletvizsgálatot fognak végezni, esetleg hasi UH-ra küldenek.
2013. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak, hogy semmi köze az urológusnak a szüzességedhez, de kötelezi az orvosi titoktartás is.
2013. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Most miről nem mersz szólni nekik? arról, h barátod van, vagy arról, h felfáztál?

Mert egy felfázással még nem feltétlenül kell orvoshoz menni. Szejd Urogint, megy tőzegáfonya tablettát, az segít. És ha sót egy tányérban mikróban melegítesz, aztán zsákba v. konyhakesztyűbe teszed, és azzal melegíted magad ott lenn, akkor múlnak majd a panaszok.

2013. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy egész vékony csővel közvetlenül a húgyhólyagból vesz vizeletet (nekem már volt ilyen, milyen genny volt a vizeletemben, amiről később kiderült, hogy a hüvelyből mosódott bele).


Ekkor észre fogja venni, hogy nem vagy szűz, hiszen lent nyúlkál, a hüvelybemenettől nem túl messze, és lehet, rá is kérdez. Ugyanis nemi úton is elkaphatóak olyan fertőzések, amik medencegyulladással járnak.


Viszont maga a szüzesség megléte, vagy nem léte nem fogja érdekelni, ha rákérdez, akkor csak a fertőzés esetleges mibenléte miatt! Ugyanis olyankor, ha a vizelet tiszta, tovább küldenek nőgyógyászatra.


De a szüleid nem lesznek bent, amikor vizsgálnak, a papírodon sem lesz rajta, illetve az orvosi titoktartás is köti.

2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kell egyáltalán menned urológiára, vagy csak te találtad ki?

Egy sima megfázással elég ha először elmész a házidokihoz, és ő tud adni beutalót laborba,és ad rá gyógyszert is.

2013. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem sima felfázás (ilyen nincs is), hanem bakteriális hólyaggyulladás, amit a nemi élet is elősegít.

Ha elmúltál 14 éves, akkor az orvosnak tilos a szüzességről információt kiadni. Ha még 14 éven aluli vagy és nagykorúval volt szexuális együttléted, akkor azt tudnod kell, hogy bűncselekmény! Ennek ellenáre a dokik nem szoktak vele foglalkozni.

Valószínűleg vizeletet fog csak nézni és kapsz antibiotikumot. A teljes gyógyulásig tilos a nemi élet!

2013. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az urológusnak semmi köze a hüvelyedhez, így nem is érdekli, hogy szűz vagy-e!
2013. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!