Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS esetén az ovulációs...

PCOS esetén az ovulációs teszt mindig pozitívat mutat?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését mert babát szeretnénk a párommal!A mensim sajnos mindig rendszertelen volt és a gyógyszer abbahagyása óta nem is jött meg viszont használtam ovutesztet ebben a hónapban és hát volt egy olyan, 3 egymás utáni napból a középsőn negatív lett a másik kettőn pozitív és pár nappal később csináltam még egyet és onnantól 5 napig az volt folyamatosan!Tanácsolták, hogy menjek el endokrinológushoz mert lehet, hogy PCOm van!Köszönöm

2013. febr. 25. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel elötte sem volt rendszeres a havid nem árt majd egy kivizsgálás. De még várj 1-2 hónapot hogy teljesen kiürüljön a gyógyszer. Sajnos lehet van valami probléma igy hogy elötte sem volt rpontos. Most még belefér ez a 2 hónap. A PCOS-on kivül több más probléma is lehet.
2013. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!