Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tabletta? Lactofeel? Ld. Alul?

Tabletta? Lactofeel? Ld. Alul?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál. BV-re kaptam kúpot, de hüvelyflóra-visszaállítót nem. Fektessek be egy Lactofeelbe, mert a kúp gondolom teljesen lenullázza a hüvelyflórámat.


A párom canesten krémet kapott. Neki addig érdemes kenegetnie magát, amíg nekem?


Kaptam új fog.gátlót. Úgy kell váltani, hogy a mostani levelet beszedem és a köv. az újból?


A klinikákon voltam, volt egy nehéz ikres szülés, a dokinak pedig rohangálni kellett a rendelés és a vajúdó nő között, sokan voltunk, nem volt időm kérdezni. Akinek már volt ilyene, mesélne?


2013. febr. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát szoktam használni helyreállításra, én abszolút meg vagyok vele elégedve. Ez belülről állítja vissza az egyensúlyt és ezen napok alatt pedig külön erre a célra kifejlesztett intim mosakodót használok. Ez pedig külsőleg állítja vissza az egyensúlyt.

A lényeg, hogy kívül-belül vissza legyen állítva az egyensúly.

És igen, használj mindenképpen utána hüvelyflóra helyreállítót. Bármelyiket is veszed majd meg, mindenképpen hasznos lesz.

Nyugodtan a párod kenheti magát addig a krémmel, amíg a te kezelésed tart.

Az új fogamzásgátlót pedig ugyanúgy szedd, mint az előzőt. Tehát folytatólagosan. Amikor a réginél elfogy az utolsó szem, jön a 7 napos szünet és utána kezd el az újat.

2013. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. febr. 26. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszadóval. Annyi, hogy én gynoflort szoktam felíratni, de igazából bármelyik vény nélkül kapható kúp megállja a helyét, nagyon jók. Kívülről pedig én mindig frezyderm ph4-et használok, ami visszaállítja a természetes savas ph-t, így megelőzheted a fertőzés kiújulását.
2013. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. febr. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!