Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van ez? Nagyon erős a...

Mért van ez? Nagyon erős a hónalj táji izzadásom.

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nagyon erősen izzadok. Hiába próbáltam már ki egy csomóféle deót, egyik se vált be igazán...És olyan ciki, hogy bármilyen pólót húzok fel, mindig egy hatalmos folt esz a hónaljamnál...Ti mit tanácsolnátok? Milyen deót használtok?


Egy elkeseredett 13,5 éves lány


2009. szept. 10. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bizony, ez gyakori probléma, és nem csak a te korodban! Én Rexona spray-t használok de kipróbálhatod a Rexona Teen spray-t is.. sajnos legtöbbször ezek is csak leplezik az izzadság szagot de az izzadást nem akadályozzák meg..:(
2009. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13 és fél évesen ez tök normális, mégha a környezetedben nem is ezt látod. Ilyen korban a legtöbbeknél előfordul ez. Nálam a stiftes dezodorok jöttek be a legjobban (rexona crystal pure), gyakorlatilag egész nap száraz tőle a hónomalja. A fújós dezodozok ilyen korban nem sokat érnek.
2009. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:)


Szag nincs, csak nagy folt a pólón. Erre van vmi megoldás? Mert hát elég ciki.....

2009. szept. 10. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én Dove-ot használok az tök jó:)

Próbáld ki te is nekem tök bejött:)

Meg különben is,minden ember izzad,és ha rendesen tisztákodsz és használsz deo-t akkor"büdös"nem leszel.Esetleg még azt tudom ajánlani h. hordj fehér v. feket felsőt mert azon szinte nem is látszik.

2009. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Rendesen tisztálkodom. Ha vmi férfi deót próbálnék ki, az lehet h hatásosabb lenne?
2009. szept. 10. 20:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolná, mert gyakorlatban ugyanazok vannak benne, csak a szaguk más. A stiftesektől nem szokott izzadni az ember. Legalábbis még nem hallottam olyat, aki izzadt volna tőle. (De nem a golyóvégűre gondolok, hanem aminek mindíg tekergetni kell az alját és álltalában fehérszínű, szilárd hintőporos krémnek tűnik)
2009. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is olyat szoktam használni, de van h az se hat...És ha azt használok és mégis izzadok, ugye az szépen megfogja általában a pólót...Most ilyen zselés stiftet használok, de nem sok eredménnyel...
2009. szept. 10. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor a kövi tippem tényleg a pasi dezodor lenne. Egyszer kölcsönkértem páromtól az all spice-át és egész jó volt. Keress valami szagtalan férfidezodort, vagy olyat aminek kevés szaga van és fújj rá parfümöt.
2009. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica.

ezt próbáld ki. gyógyszertárban vehető, kb 3-400 ft, és van akinek teljesen elmulasztja az izzadást, még egy csepp izzadságcseppje sem lesz

2009. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat :)

Ma apu deóját használtam, az egy picit jobb volt.

Ezt a gyógyszertárban kapható szert majd még megdumálom anyummal.

2009. szept. 11. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!