Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetente vonatozok, WC-használa...

Hetente vonatozok, WC-használat után gombás fertőzést tapasztalok. Tippek, hogy legközelebb elkerüljem a fertőzést?

Figyelt kérdés
Suli miatt hetente kell vonatoznom. Ebben a helyzetben elkerülhetetlen, hogy néha-néha kimenjek a WC-re. Sajnos már többször volt olyan, hogy ilyen esetek után gombás fertőzésem alakult ki. Mit lehetne tenni, hogy ezt megakadályozzam? Milyen praktikák vannak? Az oké, hogy ne üljek le az ülőkére, de ha még így is fennáll a probléma?...
2013. febr. 27. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én tutira nem mennék ki a wc-re,azt probléma megoldva
2013. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ülsz az ülőkére lehetetlen, hogy elkapj bármit is. Esetleg a kilincstől kaphatsz el valamit, ha a vonatwc-n maszturbálsz mosatlan kézzel. Mindenki volt már vonaton wc-n és vissza sem fröccsen semmi, mert alul látod a síneket...
2013. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vettem Sheweet (igaz nem vonatozás miatt, hanem fesztiválozások miatt, de ez mindegy) és azóta nem kaptam el semmit.

Ajánlom neked is!


[link]

2013. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sheewee vagy mi az jó ötlet, meg annyit tehetsz még, hogy indulás előtt és után ph4-es intim mosakodóval (pl frezyderm) lezuhanyzol és esetleg viszel magaddal tőzegányofa kivonatos intim törlőkendőt. Így teljesen "be lennél biztosítva".
2013. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kézfertőtlenítő gél(300Ft a rossmannban), és ilyen 10 db-os zsepi csomag. ha azt használod, és nem az ottani wc papírt, és nem ülsz rá a wc-re, akkor kizárt, hogy elkapj bármit is.
2013. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!