Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik az a fogamzásgátló,...

Melyik az a fogamzásgátló, amelyik egyben eltünteti a pattanásokat, szépíti a bőrt, esetleg a szőr mennyiségét is csökkenti, a libidó mégis nagyjából a régi marad? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek, de nagyon pattanásos vagyok tőle: az arcom, a vállam, a hátam... fél éve szedem, és semmi változás. Valakinek van valami tapasztalata esetleg egy másik gyógyszerről, ami jobb?
2009. szept. 10. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Yadinet szedtem. Az erre jó.
2009. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor tudhatnád, hogy azt nem arra szedik, hogy szép és jó legyél, hanem arra, hogy ne ess teherbe. Ezek nem vitaminok, hanem hormonok. Nem arra gyártják őket és asszerint választja az orvos, hogy melyiktől nézel majd úgy ki mint egy modell. Hajlam kérdése, hogy ki hogyan reagálja le egy bizonyos fogamzásgátló hatását.
2009. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
diane 35 (ami a cypromix egy drágább kiadása, de totál ugyanaz a hatóanyaga)
2009. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Diane 35,én ezt szedtem és kifejezetten a pattanásaimra írta fel a doki. Nekem segített semmi bajom nem volt tőle.
2009. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én lindynette 20at szedek, és szép lett tőle a bőröm, csak a szőrnövekedésben tapasztaltam növekedést, nem erősebbek,hanem több lett. de azt könnyű orvosolni:D

szerintem nem tanácsos átváltanod,lehet hogy annak meg más mellékhatásai lennének rád nézve.ami mondjuk még kellemetlenebb.

2009. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a Yadinne. Ez a Diane vagy mi úgy tudom, nagyon gyenge!
2009. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Yadine tényleg nagyon kevés hormont tartalmaz. Mikor felírta a nődoki mondta, hogy a pattanásokból is kevesebb lesz. Így is lett. 7 évig szedtem, semmi gondom nem volt vele. Miután abbahagytam egyből jött a baba (természetesen konzultáltam az orvosommal mielőtt abbahagytam).

Első voltam

2009. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Cypromixet szedek erre a problémára.
2009. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De igenis írnak fel pattanásokra is fogamzásgátlót. Én is azért kezdtem el szedni, mert nagyon problémás volt a bőröm. De ajánlott fül-orr-gégészetre is elmenned, mert nekem ki kellett venni a mandulámat. Kiderült, hogy baktériumokkal fullos és amiatt voltak nagyon csúnya pattik az arcomon. Kivették egy fél éve és már nagyon szép a pofim:) Fogamzásgátlót meg folytatom, mert jól jön:)

Cipromix-et írtak fel nekem legelőször. Ez egy erős hormon tartalmú tablettta.. híztam is miatta sajnos. Azóta már váltottunk Belara-ra, ez egy kevesebb hormon tartalmú. De tuti, hogy a Cipromix neked való. De egyébként bőrgyógyászaton felírják neked a legmegfelelőbbet

2009. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!