Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dec.13án veszítettem el a...

Dec.13án veszítettem el a szüzességem. Januárban és februárban nem jött meg, de minden nap görcsölök és szédülök. Nőgyógyászhoz nem tudok menni. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy volt-e már vki ilyen helyzetben és ha igen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 19:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, azt írod félsz a választól, ezért nem veszel terhességi tesztet. Ha netán terhes vagy, akkor az idő haladtával csak rosszabb lesz a helyzet. Mert ha betöltöd a 12. terhességi hetet, amit az utolsó menstruáció első napjától kell számolni, onnantól kezdve már nem vetetheted elé a babát. Akkor inkább nem lenne jobb minél hamarabb szembeszülni a teszt eredményével? Remélem nem vagy terhes, de vegyél holnap egy tesztet. Hány éves vagy egyébként? Védekeztetek a barátoddal?
2013. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Mivel az idén ez a 10. hét, és decemberben minimum két két még volt, ezért már az együttléttöl eltelt több, mint 12 hét, az az elötti menzesztöl meg még több. De ha a kérdezö által beirt dec. 16-ot vesszük, akkor is megvan a 12 hét.


Szóval ha terhes, semmiképpen nem tudja már elvetetni.

2013. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
26%
de annak azért komolyabb jelei is lennének valószínűleg ha terhes lenne már hónapok óta, pl ennyi idő után a hason is látszana szerintem meg a hányásos görcsök ilyesmik...
2013. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik a hason semmi még ilyenkor. És terhességi jelnek ott a kimaradt menses. A többi jel vagy van vagy nincs. Tesztelni kell. Remélem kamu az egész, mert ha igaz, rémes.
2013. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mindenképpen vegyél tesztet! Anyukád biztos segíteni fog megoldani ezt a problémát. Ha terhes vagy és túl vagy a 12. héten, akkor meg kell szülnöd a babát. Védekeztetek egyáltalán?
2013. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

23:11-es:

"de annak azért komolyabb jelei is lennének valószínűleg ha terhes lenne már hónapok óta, pl ennyi idő után a hason is látszana szerintem meg a hányásos görcsök ilyesmik..."


12 hetes terhesség még nem látszik, terhességi jelként meg a hasgörcsök, szédülés, két kimaradt menzesz böven elég, hányinger nem mindenkinék van. Nekem pl a négy gyerekem közül csak egynél volt hányingerem, egy másiknál a mellem feszült nagyon , a másik kettönél meg semmi tünetem sem volt a menzesz kimaradásán kivül.

2013. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
teszteltél???
2013. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 miértisne válasza:

Nem hiszem, hogy bármiféle segítséget nyújt az, hogyha elkezdjük a kérdezőt felelősségre vonni, és szidalmazni. Az elsődleges a probléma megoldása, és utána majd mindenki úgy okíthat,ahogy akar.

Igen, nagyon nyilvánvalónak tűnik a helyes megoldás,de egy fiatal lánynak nem olyan rohadt egyszerű döntéseket hozni egy ilyen helyzetben.

Figyelj! Én is kerültem egyszer régen hasonló helyzetbe. Nem volt állandó szexuális életem, és mikor hosszú idő után lefeküdtem valakivel, teljesen felborult a menstruációm. Azt hiszem talán 3-4 hónapig teljesen kimaradt. Fiatal korban ilyen előfordul. Persze én is teljesen bepánikoltam, és nem tudtam mit tegyek, ugyanis teljesen tapasztalatlan voltam ilyen téren.

De a többieknek teljesen igaza van abban, hogyha nem is akarsz orvoshoz rohanni, egy terhességi tesztet mindenképp vegyél. Hidd el, hogy jobb szembesülni a rossz hírrel, mint hetekig görcsölni még. (Nem beszélve arról, hogyha tényleg terhes vagy, akkor is jobb korábban tudni a dologról.) Bízom benne, hogy nincs semmi gond. Több ismerősömmel is megesett hasonló, és ilyen fiatal korban tényleg nem egyértelmű, hogy terhességről van szó.

Mindenesetre Kitartás, légy erős és mindenképp tedd meg a szükséges lépéseket!

2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Azért nem nem mindegy (mert ugye erröl még ne irt a kérdezö), hogy mennyi idös - mert lehet 14 éves is meg 20 is.

Egy 20 év körüli lánynál nem valószinü, hogy a szüzesség elvesztésétöl hónapokra kimarad a menzesze, ez inkább akkor esélyes, ha még fiatal és eleve nem rendszeres neki.

2013. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
NEGATÍV!!!!
2013. márc. 1. 17:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!