Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Több mint 2 hónapja nem vagyok szűz.A párommal minden hétvégén szeretkezünk.Mindig védekeztünk,de egy ideje van,hogy fogamzásgátló nélkül IS szeretkezünk.Körülbelül 5 napja csináltuk utoljára.Az szeretkezés után egy nappal éreztem valami furcsát.Sajnos nem tudom annyira pontosan megfogalmazni,de valami ilyesmit érzek:4 napja észlelek valami viszketést(de ez lehet attól van,mert nő a szeméremsz...m) és mindtha valami furcsa enyhe fájdalmat is éreznék a nyilás körül.A szeretkezések után mindig egy kád melegviz(meg persze hasizom)segitségével felszivom magamba a tiszta vizet,és igy "sterilizálom" magam.De a mostani szeretkezés után tusfürdős volt a viz,s lehet ettől is van a viszketés(piros a hüvelynyilás körül).Tudtok valami hüvelykrémet ajánlani(netán hüvelykúpot)?Még nem történt velem ilyen.Fogalmam sincs mit tegyek.Várom a válaszaitokat,előre is köszönöm!

2013. febr. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát sokféle védekezi módszert olvastam már itt, de ilyen jót rég röhögtem:

"A szeretkezések után mindig egy kád melegviz(meg persze hasizom)segitségével felszivom magamba a tiszta vizet,és igy "sterilizálom" magam."

2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem védekezési modszer..
2013. febr. 27. 19:33
 3/8 LucGizi20 válasza:
Lehet,h.elkaptál valamit a barátodtól?? Esetleg lehet a túlzott tusfürdőzéstől..tele van egy csomó szarral..
2013. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már eleve a tiszta viz sem tesz jót a hövelnyek, Gyorsan szokj el erről a hülyeségről. A víz felboritja a hüvely PH-dat és máris kapsz egy jó kis gyulladást vagy fertőzést. menj orvoshoz, mert pl a gyulladásra nem krém kell és ha feljut a méhedbe komoly gondot okozhat, akár meddőséget is na meg gondolom nem hiányzik pár nap kórház.
2013. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy elhidd ezt a hülyeséget a tisztavízzel káros hatásáról

Aki ilyet írogat, az csak büdösödjön a puncijában öszzegyűlő "anyagtól".

Én mosom rendszeresen minden nap zuhanyozáskor a normál tusfürdőmmel és soha semmiféle problémát még nem vettem észre.

2013. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, itt az a legnagyobb probléma, hogy a hüvelybe NEM MEHET VíZ! A hüvely öntisztuló és savas közegű, aminek te adsz egy pofont a hozzá képest sokkal lúgosabb vízzel. Ne csodálkozz, hogy bajod van tőle. Kívülről mosakodj minőségi ph4-es (pl frezyderm) intim lemosóval és nem lesz semmi bajod.
2013. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A víz nem lúgos, legfeljebb a szappan.


Nekem nagyanyámék, anyámék és nővéreim is mosakodtak rendesen, számított nekik a higiénia. Életükben nem volt semmi bajuk.


Lehet, hogy a naponta mással hentergő, hormonális fogamzásgátlót magukba 2 kézzel tömőknek ez gondot okoz, de a normális nőknek nem.

2013. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki nem azt mondta hogy nem kell rendesen tisztálkodni. Igenis kell intimmosakodóval, de nem a hüvelyt, oda nem mehet víz sem, kérdezz csak meg egy nőgyógyászt. A külső nemi szerveket természetesen kell mosni rendesen, de csak a hüvely bejáratig. Biztos van akinek nem lesz tőle baja, de sokaknak igen. Ez olyan mint van akinek a tampontól vagy akár csak a tangától elsz baja másnak meg soha. Ezek hajlam kérdése is.
2013. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!