Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás hüvelyi folyás! Mi...

Barnás hüvelyi folyás! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz nem szeretnék elmenni, ha nem komoly a probléma. 17 éves vagyok, és nagyon ritkán időnként barna folyást tapasztalok a hüvelyemnél. Élek nemi életet, de nem hinném, hogy köze van hozzá, mert 10 éves koromban is tapasztaltam hasonlót, és először azt hittem megjött, de utána rájöttem, hogy nem és nem foglalkoztam vele tovább.. De akkor mi lehet ez?

2013. febr. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A ciklusodnak kb. hányadik napján szokott lenni ez a barna folyás?
2013. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert kb. 1 évben egyszer-kétszer jelentkezik, de most például kb. másfél hét telt el a mensim elmúlása óta
2013. febr. 24. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 egészségőr válasza:
100%

Azt gondolom a nőgyógyászt ne zárd ki. Valóban előfordulhat néha pecsételő vérzés a ciklus közepe körül minden kóros ok nélkül.

A nőgyógyászt egyébként is illik évente egy alkalommal felkeresni rákszűrés céljából, valamint, ha hormonális fogamzásgátlót használsz ellenőrzés miatt is. Egy korrekt nőgyógyász évenkénti kontroll nélkül nem is írja fel a fogamzásgátlót.

2013. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Az előző Válaszoló minden szavával tökéletesen egyetértek!!!
2013. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pecsételő vérzés, elvileg gondot nagyon nem jelenthet, ha csak ritkán van. De azért tényleg érdemes elmenni nőgyógyászhoz, akkor is, ha egyébként semmi bajod nincs. Azért az intim higiéniára nagyon figyelj oda, ha érdekel, olvass utána az intimapolas.hu oldalon.
2013. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így magában nem lehet komoly probléma, ha más tüneted nincs.

De ha nemi életet élsz már, akkor megkezdése után kb 1 évvel már érdemes lenne elmenni egy szűrésre.

Ha nagyon szégyellős vagy és azért nem akarsz menni, akkor keress egy női orvost.

2013. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!