Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan 10 éve hogy menstru...

Már lassan 10 éve hogy menstruálok, viszont még mindig akkor jön, amikor kedve szottyan. Más is van így ezzel? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van amikor pár hónapig 1 napra esik, vagy pedig 1 nap eltéréssel, de az év többi hónapjában már összevissza. Voltam már nőgyógyásznál,de nem ezzel a problémával, akkor ki kellett volna derülnie ha valamilyen betegségem volna, nem?
2013. febr. 27. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, ha más problémával mész oda.
2013. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez lehet hormonális probléma. Egyik ismerősömnek is hasonló volt és a nőgyógyász fogamzásgátlót írt neki fel erre. Szerintem menj el nőgyógyászhoz!
2013. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 9 éve van meg, de szintén össze-vissza szokott. Sokszor ez zavaró, mert nem havi rendszerességű így totál felkészületlenül ér. Van, hogy kimarad egy két hónap. Aztán utána 3 hónapig meg rendesen jön meg. Én még nem voltam vele dokinál, szóval nem tudom mi lehet az oka, de szerintem nem ártana kiderítenünk.
2013. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A tűvel történő kúra(amikor tűvel szurkálnak, csak most nem jut eszembe a pontos neve)helyretudja hozni!Ismerősöm pár alkalommal elment és teljesen egyenletes lett neki!:)

Sok sikert!:))

2013. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megvan!!Akupunktúra:D

(utolsó)

2013. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam/vagyok. Aztán kiderült hogy PCOS vagyok. Érdemes lenne egy endokrinológiai kivizsgálásra elmenni.
2013. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!