Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nődokinál egy hónapja?

Voltam nődokinál egy hónapja?

Figyelt kérdés
Akkor csinált rákszűrést,de sajnos totál elfelejtettem 2hétre rá megkérdezni,az eredmény! Az a kérdésem ha lett volna valami gond akkor szóltak volna? Jövhéten megyek megint hozzá!
2013. márc. 1. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk levelet szoktak küldeni a kórházból, ha megvan az eredmény és valami gond van vele.

De hogy ez ott hogy működik, ahová te jársz, azt nem tudom. Ha tudja az elérhetőségeidet, akkor lehet hogy értesített volna, ha gond lenne.

2013. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A telefonszámom címem minden ott van! Akkor csak nincs gond!
2013. márc. 1. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Jövőhéten is megkérdezheted az eredményt a nődokitól, mert benne kell, hogy legyen a gépben.
2013. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak már idegesít,hogy ilyen bamba voltam!
2013. márc. 1. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Magánba járok,ő hív,ha bármi baj van.Régebben az SZTK-ból levelet küldtek(volna),ha nem jó az eredmény.
2013. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, voltál nődokinál egy hónapja.
2013. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk Sztk-ból semmit nem küldenek, orvost felhívtam egyszer, hogy mi az eredmény, mert nála általában 2 órát minimum várni kell, azt mondta, hogy ők csak személyesen adhatnak ki ilyen információt. Amúgy semmi gond nem volt és nálunk 4 hét alatt jön meg az eredmény.
2013. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bármi baj lenne, akkor értesítenének!
2013. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baj esetén biztos visszahívnak.
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!