Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam nődokinál, azzal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam nődokinál, azzal a próblémával, hogy nem jön meg 3 hónapja (mindig rendszertelen volt) és írt fel diana35 tablettát, aminek mellékhatása a fogamzásgátlás. Ha nem akar megjönni továbbra sem, akkor elkezdhetem a tabletta szedését? Lehet bajom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármikor elkezdheted.Nekem is ezt írták fel anno.Nem lesz bajod.
2011. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tabit a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni , szóval addig várnod kell, de olvasd el a betegtájékoztatót benne van MIKOR kell és hogyan elkezdeni szedni..
2011. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek nem jön meg,az bármikor elkezdheti.Tök mindegy igazából,mert úgyis egy mesterséges ciklust csinál a tabletta.
2011. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvizsgált egyáltalán? Vagy csak felírta?
2011. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvizsgált, azt mondta hogy nincs peteérésem, és hogy a közeljövőben nem is nagyon fog megjönni..nem tudom mit csináljak, mert mondták már többen is hogy kezdjem el spontán szedni, és akkor beáll.Elolvastam a tájékoztatón is mindent, utánna olvastam, de tanácstalan vagyok.:/
2011. dec. 27. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább alaposabb kivizsgálás kellene, hogy miért is nincsen peteérésed, és az okot kezelni.

Ugyanis a tabletta nem kezeli az okot, még véletlenül sem.

Attól sem lesz peteérésed, hanem a szarul működő hormonrendszeredet még jobban legátolja. Nem a ciklusodat rakja helyre, hanem egy teljesen mesterséges ciklust csinál, amit a tabletta szabályoz. Menstruációd sem lesz, csak egy megvonsásos vérzés, ami szintén a tabletta matt van, a saját hormonjaidhoz semmi köze.


Aztán ha babát akarsz, akkor lehet az isten se tudja helyrerakni. Még most kellene a problémát kezelni...

2011. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, az utolsónak igaza van, a tabitól nem lesz peteérésed... lehet most nem akarsz még babát, de később igen is fontos , hogy legyen ovulációd , meg egyébként is egészséges nőnek van rendszeresen !


Próbáld ki az AVIVA tornát, nézz utána , hogy hol van hozzád legközelebb és a méhpempőt tudom ajánlani és mindkettőről tapasztalatból csak jót tudok mondani !!!


[link]


[link]

2011. dec. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon -nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat, kipróbálom az avivát és a méhpempőt mindenféleképpen:)Remélem lesz változás:/
2011. dec. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!