Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Colpo cleaner Jódos irrigálás...

Colpo cleaner Jódos irrigálás után hogy használjam a hüvelyflóra visszaállító kúpot?

Figyelt kérdés

Azt írja hogy 2 napig napi 3szor kell használni.

Én így csinálom:

csütörtök este

ma reggel és most délbe

lesz egyszer este

és szombaton reggel és koradélután így elfogy az összes tabletta. de mikor kezdjem a hüvelyflóravisszaállítós kúrát? szombat este? Addig nem fog elszaporodni bármi más baci vagy gomba?

Őszintén szólva jobban vagyok már nem duzzadt kívül és viszketést se érzem szóvla jobban vagyok.

Nomrális ha közben iylen vöröses barnás folt van a bugyimon/betéten? ez a jód?totál szagtalan így nem tudtam eldönteni hogy mi az. Lehetséges lenne hogy megsérti és vérzek? dehát a tájékoztatón azt írja hogy nincs maró hatása, és nem érzek fájdalmat csípő érzést sem.


A floragyn visszaállító 6 kúpot tartalmaz , az összeset elhasználjam??


2013. márc. 1. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Gynolactot ajanlom,elotte higitott gyogyszertari tejsavas irrigalast.
2013. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!