Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket ha nem gomba?

Miért viszket ha nem gomba?

Figyelt kérdés

Belül,a kisajkaim viszketnek,a hüvely körül.Ma néztem és kicsit piros is. Enyhén viszket,van hogy nem is.Nőgyógyásznál nemrég voltam,az nem látott semmit,különben gondol egyértelmű hogy mondta volna.Kóros folyásom nincs.

Érzékeny a bőröm,ekcémás vagyok.

Most olvastam,hogy a bőrgyulladás ott lent is kijöhet,lehetséges,hogy nekem is ez van?

Gombára már kezeltem magam,attól nem múlt el.....


2013. márc. 3. 01:36
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy irritáció,nagyon érzékeny a bőröm. kipróbáltam,hogy sima testápolóval bekentem,így nem viszket,de mintha enyhén fájna ott az egész,nem kellemetlenül,csak egy kicsit sajog...
2013. márc. 3. 02:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hüvelygyulladás, de biztosat csak orvos tud mondani. Mindenképpen menj el hozzá!
2013. márc. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha ekzemás vagy,ott is okozhat panaszt. Az alsóneműdet alaposan öblítsd ki tiszta vízzel(ne maradjon benne mosószer,öblítő), és amikor panaszod van olyan krémmel kezeld,ami tartalmaz minimális steroidot és gombaölőt is.Valamint ne használj oda illatos tisztálkodó szereket,v.illatmentes intim mosakodót,v. gyógyszertári mosakodó krémet.
2013. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál nemrég,vett kenetet vagy mit,mert kellett a cisztológiai vizsgálathoz,ennek több mint egy hónapja.Szerintem észre vette volna gond van.....szerintem is irritáció,vagy túlságosan megtörölgettem magam lent,mert nemrég volt felfázásom,azóta túlságosan figyelek rá,hogy meg legyek ott lent törölve,és lehet attól.

A hüvelygyulladásnak (ha az lenne),lehetne köze ahhoz,hogy ha nem iszom elege,akkor furán,nagyon kicsit fájón tudok csak pisilni?Ez mondjuk csak a felfázás óta van.....

2013. márc. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!