Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol keshet ennyit a havim?...

Mitol keshet ennyit a havim? , ha terhesseg lenne kimutatta volna mar reg ateszt es az oszes nagetiv.

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit? Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?
2013. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válaszolj légy szíves az első válaszoló által feltett kérdésekre, mert így semmit nem lehet mondani!
2013. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen hosszú rendszerint a ciklusod, mikor volt utoljára, volt-e szex idöközben védekezés nélkül?
2013. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok. 11 eves korom ota van. rendszertelen van hogy 28 es van hogy 36 napra jon meg. terhes nem vagyok. voltam nogyogyasznal ciszta miat es szoltam es megnezte de nem vagyok az.ciszta nem befolyasolja aztmondta mert nem ott volt.most 39 napon vagyok e smeg nem jott meg.
2013. márc. 3. 08:15
 5/6 A kérdező kommentje:
es utoljara januar 23. fere szamoltam . most a 40 napja van:)
2013. márc. 3. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
érdemes lenne elmenned egy endokrinológushoz ugyanis, nagy aze sély rá hogy valami hormon problémád van. Már be kellett volna állnia. Ha nincs nögyógyászati szervi oka akkor biztos hormonális, ez pedig nem a nőgyógyászra tartozik.
2013. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!