Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordúlhat hogy az első két...

Előfordúlhat hogy az első két terhességemet már egész korán kimutatta a teszt, a harmadikat viszont nem?

Figyelt kérdés
Ha jól számolom most kb 5+3 hetes vagyok de két tesztet is csináltam ami negativ lett.nekem nem szokott késni ezért gyanús.tüneteim nincsenek csak fáradtság és néha görcsölök.ennyi késéssel már érdemes orvoshoz fordúlni?járt már igy valaki?

2013. jan. 16. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem vagy terhes. MIndenképp érdemes megnézetni magad a dokival.
2013. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5+3 hetesen már ki kellene mutatnia a tesztnek. Szerintem is doki.
2013. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább attól félek hogy nem terhességről van szó hanem valami nagyobb baj van ezért kérdezem hogy fordúljak rögtön orvoshoz vagy várjam meg amig a második is kimarad?
2013. jan. 16. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia:)Igen előfordúlhat.Én 2 nappal ezelőtt teszteltem digitális Cler Blue tesztel ami negatív lett, 5 napja késett a menszim.Még aznap felkerestem az orvosom és megnézett hüvelyi ultrahanggal.És már látott egy ici- pici petezsákot:)
2013. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!