Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs Pete érésem! Gyereket...

Nincs Pete érésem! Gyereket szeretnénk, de sajnos a hormonvizsgálat kimutatta, hogy nincs peteérésem. Az orvos meddőségi központot tanácsolt. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben? Ha valaki tanácsot adna, ha tud valamilyen tippet. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne meddőségibe is menni, de ha nem vészes akkor a dokid is tudna stimulálni egy kis clostyval, de ahogy olvasom szerintem nem nagyon akar törődni vele.Keress fel egy jó dokit!
2013. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hormonális problémák esetén endokrinológiai kivizsgálás javasolt, javaslom ilyen irányba menj tovább.

www.mensmentis.hu - őket javaslom.

2013. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. Lehet,hogy egy másik orvos lenne javasolt.
2013. jan. 2. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Az uh-vizsgálaton kimutatták hogy van 7 db 10mm petém, de nem érnek meg a hormonszintem miatt.
2013. jan. 2. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a Kaáli Intézetbe jártam ilyen probléma miatt. Kaptam injekciókat és inszeminációt csináltak nekem.

Most van egy gyönyörű 4 hónapos kislányunk.

2013. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tizedes válasza:
Mi 2 évig próbálkoztunk Closty-val, de nem sikerült, mert nem érett meg rendesen a pete. Volt úgy, hogy 280 napig nem volt mensim... Kaáli-ba mentünk, kaptam egy injekció kúrát, peteérésnél volt inszemináció és elsőre sikerült ! Kislányunk 14 hónapos és most újra terhes vagyok, SPONTÁN ! Sok sikert, drukkolok! :)
2013. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn is a mensmentist ajànlom. hormon problémádon ott tuti segítenek.
2013. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj,nekem se volt peteérésem ,nekem akkor teáznom kellett,4 féle gyógynövényből álló teát kellett innom(palástfű,ánizsmag,csalánlevél,citromfű)Remélem jól írtam őket,fél év után rendeződtek a problémák,visszatért a peteérés.

Most hétfőn teszteltem pozitívat!:)

Minden jót neked!

2013. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó voltam,nem csalánlevelet,hanem cickafarkfüvet akartam írni.Mindenesetre ezt a 4 alapanyagot kellett egyenlő arányban összekeverni,és egy evőkanállal kellett a tea vízbe rakni.Naponta 1 litert kellett meginni ebből.Nekem segített.:)

2013. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratulálok mindenkinek akinek összejött.
2013. jan. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!