Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezelés után miért érzek...

Kezelés után miért érzek viszketést? MEgörülök. A floragyn kúp ér valamit?

Figyelt kérdés

enyhe darabos folyásra és enyhe viszketésre el kezdtem a jódos irrigáló kúrát(2 napon át napi 3szor) már első használat után jobb volt a duzzadá is lement, miután megcsináltam utoljára délután este felhelyeztem egy floragyn visszaállító kúpot . (ez szükséges mivel a jód az össze jó és rossz bacit kiöli)

És most másnap érzem az enyhe viszketést bemenetnél illetve fehéres nagyon minimális maszatot is tapasztaltam bár nem volt darabos. De ez hogy lehetséges hogy a kúpot nem is láttam kifolyni???? ilyenkor teljesen kész vagyok és azt hiszem hogy nem használt semmitse az egész kúra.

jó a floragyn kúp egyáltalán használ vmit?

csak kiváncsi vagyok hogy ti nektek mik a tapasztalaitok, az orvos pedig egy nagy nulla mert még minidg csak a canestent írná fel (igen sokszor voltam már régen ezzel ,tenyésztésre is küldött de utána vhogy elmúlt minden) azérrt mert most van egy kis panaszom erre nem akarok gombaölő gyógyszert szedni, ez így nem normális!!


2013. márc. 3. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!