Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjjel arra kelek, hogy nagyon...

Éjjel arra kelek, hogy nagyon rosszul vagyok napok óta?

Figyelt kérdés
Évek óta van az a problémám, hogy szinte folyton hányingerem van. Voltam vérvételen, ultra hangon nem mutatott ki semmit. Ezt már megszoktam,együtt élek vele. Viszont az utóbbi időbe gyakran éjjel arra kelek, hogy hőhullámaim vannak, szédülök, hányingerem van. Mitől lehet? Járt már így valaki? Fontos.
2013. márc. 4. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A hányinger a sok gyomorsavtól is lehet, az nekem is szokott lenni reggel/hajnalban. Evésre elmúlik.

2013. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha idősebb nő vagy, akkor esetleg változó kor is lehet.

Amúgy pedig bizonyos daganatos betegségek is hasonló tünetekkel járhatnak.Bár arra valószínűleg utalt volna a vérvizsgálat.Aztán lehet esetleg pszichológiai eredetű is a panasz.Mindenképp tovább kellene vizsgáltatni, esetleg másik orvost felkeresni.

Addig próbálkozhatnál természetes összetételű (növényi)nyugtatókkal és lehet, hogy érdemes lenne máshová tenni az ágyadat, vagy másik szobában aludni, mert akár az is lehet, hogy a hellyel van a probléma.

2013. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel reflux (GERD, gastrooesophagealis reflux). Google-val keress rá a neten.

[link]

2013. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként 20 éves vagyok. Valamiért úgy érzem nőgyógyászati oka lehet, sűrűn fáj vagy húzódik a hasam alja. Talán a petefészek környéke. De ez nálam olyan régóta van, hogy igazából nem is figyeltem rá.
2013. márc. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!