Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi pár napban nagyon...

Az utóbbi pár napban nagyon kivagyok lelkileg (szakítottunk a párommal a nagy távolság miatt+egyéb más gondok). Éjjel nem tudok aludni csak gondolkodok, nappal meg fáj a fejem, ideges vagyok, rosszul vagyok, csak aludnék. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ööööhhh.. Mondjuk szerelmi bánatod van??!

Sajnos segíteni nem tudok, de kitartást neked. Pár hét és jobb lesz.

2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Együtt érzek,mert ugyanez a helyzet velem is. 2 hónap után szakított velem,mert a munka mellett nem értünk rá találkozni.

A szakítás után enni sem akartam,síró görcsöm volt,magamba zárkóztam,senkit sem akartam látni,hangulat ingásaim voltak.Nem tudtam eldönteni hogy az a jó ha boldognak mutatom magam,vagy pedig látják hogy kivagyok.


1 jó tanács:ne nyomd el magadban! Ha sírni kell sírj,ha csöpögős zene kell,akkor hallgass azt.Hidd el jobb lesz. Keress egy olyan barátot aki meghallgat,az is segít ha kibeszéled magadból.


Tűzz ki célokat magad elé,amit el akarsz érni,járj elbulizni,menj közösségi programokra,szervezz kiruccanást barátokkal vagy tanulj,takarítás is egész jó program tud lenni.Lényeg hogy ne legyen időd arra hogy ezen gondolkodj,mert akkor csak rosszabb.Elkezded keresni hogy mi volt a rossz?Talán én rontottam el,stb.. Tapasztalatból mondom!


Remélem tudtam segíteni :)

2011. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!