Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Melyik a legjobb...

LucGizi20 kérdése:

FONTOS! Melyik a legjobb nőgyógyászati magánklinika Bp-en? Ti hová jártok és kihez?

Figyelt kérdés
Ugyanis súlyos problémám van,eddig egyetlen egy nőgyógyász sem tudott segíteni,sosem mondták meg pontosan,h.mi a bajom,mitől van,és,h.-hogyan tudnám kikezelni!! oDA JUTOTTAM,H.FIZETŐSHÖZ MEGYK,AKI MEGHALLGAT,ÉS mindent ELMONDHATOK NEKI RÉSZLETESEN,ÉS AKI TÜRELMESEN VÉGIGHALLGAT!!!FONTOS LENNE!
2013. márc. 4. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
dr Papp Zoltán, évekig a SOTE női klinika igazgatója volt, zseni a szakmában. Maternity klinikának ő a vezetője. A barátnőm életét ő mentette meg és a reménytelenségből is anyává tette. Nem tudom, hogy mi a gondod. A tudománynak is vannak határai sajnos. Nem minden betegség gyógyítható. Ezt kérlek kalkuláld be.
2013. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen biztosan nincs, hogy legjobb.

Akinek segítettek ott, annak az tökéletes.

Akinek másik klinikán segítettek, annak az lesz a tökéletes.


Inkább csak azt lehetne jelezni, ha valamelyik valamiért nem igazán jó.

2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a problemad?

En mar rengeteg magandokinal voltam,es klinikan endometriozis,pcos,kronikus kismedence,huvelygyulladas,vulvodynia miatt.

Ha leirod,mi a problemad,lehet tudok dokikat ajanlani

2013. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!