Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a nőgyógyász...

Normális, hogy a nőgyógyász úgy írt fel gyógyszert nekem, hogy el se mondta mi bajom van?

Figyelt kérdés

Pár hete fáj az alhasam.Nem rég költöztem egy új városba,szóval így-úgyis el kellett volna itt is mennem nőgyógyászhoz, de a hétvégén már annyira fájt a hasam,hogy lényegébe ezért mentem el.El is mentem, persze nem magán dokihoz,mert sajnos most nem tudom azt megfizetni.A Doki megvizsgált, nem volt túl beszédes, aztán átküldött az ultrahangra, hozzátette hogy ha cisztám, vagy ilyesmim van, majd ott kiderül. Az ultrahangos doki nagyon aranyos volt, és kedves, tapintatos, komolyan, végig beszélt hozzám, magyarázta hogy mi micsoda, és még azt is mondta hogy nézzem fent a kis tv-t, ő is ugyanazt látja. Bár persze nem láttam abból a fekete pacából semmit, de azért jól esett, hogy próbálja mutatni mim hol van. a vizsgálat végén hozzátette hogy nyugodjak meg, nagy baj biztosan nincs. az itt kapott papírokkal visszamentem a rendes dokihoz, ott már az orvos nem volt bent,csak az 2 nővér, és az egyik elolvasta az ultrahangon kapott papírokat, és nagyképűen hozzám vágta, hogy semmi bajom. Kb leküldött hogy mi a francnak megyek én oda, ha nincs semmi bajom??? Aztán kinyomtatták a papírjaimat, és a kezembe nyomtak egy receptet, hogy ezt a gyógyszert szedjem minden nap kétszer. Esélyem nem volt megkérdezni hogy miért kell gyógyszert szednem, ha elvileg semmi bajom, mert már kb kilöktek az ajtón, hogy viszlát. Siettem kiváltani a gyógyszert, hogy az ahhoz járó betegtájékoztatón legalább megtudjam mi is a bajom. A gyógyszer neve fortedol . a leírásba megvan jegyezve hogy akkor kell szedni, ha izomfájdalmam van, rándulás, ilyesmi. aztán ott van alul, hogy ha petefészek gyulladásom van.

Csak néztem. Most akkor petefészek gyulladásom van, és az orvos nem is mondta, sőt a csajszi se, aki kb kilökött az ajtón...?


2013. márc. 4. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, szomorú.
2013. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg?
2013. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kitől?az orvos akkor már nem volt bent, a kisasszony meg kb úgy lökött ki az ajtón, hogy köszönni nem volt időm.
2013. márc. 4. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A Fortedol egy éltalános non streoid gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító(a Cataflam megfelelője).Gyakran használják nőgyógyászok.De az,h a doki nem mondta el mire gondol nagyon ne, jó dolog.Menj vissza és kérdezz rá!
2013. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az "orvost" kerüld el nagy ívben.
2013. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!