Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek nőgyógyászhoz vagy...

Elmenjek nőgyógyászhoz vagy nem szükséges? Kifejtve a kérdés alatt!

Figyelt kérdés
A hasamon lent jobb oldalon szokott fájni de nem mindig. Amikor a háziorvosomnál voltam akkor az orvosom megvizsgálta a hasam, és nagyon fájt egy helyen. Azt mondta, hogy menjek el nőgyógyászhoz mert lehet be van gyulladva a petefészkem. Eltelt két hét, még nem mentem el, viszont a napokban terveztem, de most ahogy nyomogatom nem érzek fájdalmat. Lehet elmúlt? Felesleges lenne úgy elmenni, hogy lehet nincs bajom? ( 17 éves lány)
2013. márc. 4. 16:03
 1/7 anonim válasza:

El kéne menned, mert nekem is ugyan ezek a tüneteim voltak és kiderült, hogy a petefészkemben egy 4,6 cm-es ciszta van ami ezeket a nyilalló fájdalmakat okozza, próbálj meg olyan nőgyógyászhoz elmenni aki ultrahanggal is megvisgál.

Remélem segítettem.

2013. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb megoldás ha nőgyógyászhoz mész, hiszen biztosat csak ő tud mondani.
2013. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned. A háziorvos csak jót akar.
2013. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsotokat
2013. márc. 4. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a középidőben fájt, és csak annyi okozta, hogy a jobb, vagy éppen a bal petefészkemből jött-e petesejt.
2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányadik napon voltál akkor a ciklusban? mert ha felénél akkor lehet csak peteérés volt. Bár annak azért nem lenne szabad annyira nagyon fájnia. Inkább nézesd meg mert a gyulladás nem járék. Ha ciszta van az sem. nekem amikor cisztám volt csak néha fájt picit.
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megvárhatod, hogy előjön-e mégegyszer, vagy sem.

Ha nem, akkor ennyi volt, ha viszont előjön, akkor el kellene menned orvoshoz.

2013. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!