Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyogyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyogyászhoz fogamzásgátlót kiratni akkor még fog csinálni? Megvizsgál ott lent? Mert halottam már olyat h nem vizsgál meg de ztem me szükséges h kivizsgáljon!

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Hogy meg fog-e csinálni azt nem tudom. De megvizsgál. Van aki vizsgálat nélkül is ír fel tablettát. Ez sem rosszabb semmivel. Csak túl sok a nyafogós nő, hogy őt már pedig meg kell vizsgálni.

19/l

2010. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, és kérj rákszűrést.(A rákszűrés eredményével már a háziorvos is felírhatja neked a tablettát, nem kell mindig a nőgyógyászhoz futkozni). A vizsgálat nem fájdalmas, csak egy kicsit kellemetlen, és hideg a tükör. De ki lehet bírni ne aggódj. Aztán vizsgálat után kérdezd meg hogy melyik gyógyszert ajánlaná, és akkor megírja a receptet.:) Ennyi lenne.
2010. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

"Ez sem rosszabb semmivel. Csak túl sok a nyafogós nő, hogy őt már pedig meg kell vizsgálni.

19/l"


legalább marhaságokat ne írnál. tudod hány és hány olyan nő van, akinek ránézésre felírják a cuccot, közben meg semmilyen hormont nem szedhetne?? a rákszűrésen az ember élete múlhat, te szerencsétlen. vagy szerinted aki a vaktában szedett gyógyszer miatt kap trombózist, mert nem szűrték ki neki a vérkép alapján a hajlamot, a se rosszabb semmivel? gondolkozzál már, aranyom.

2010. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
....
2010. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"de sztem nem szükséges".

Szerinted...akkor majd ne csodálkozz ha májkárosodásod vagy trombózisod lesz. Nem véletlen szükséges a kivizsgálás te nagyon okos...

Nem cukorka ez basszus..

Ha arra van szed, hogy szexelj, akkor a vizsgálatot is kibírod..

2010. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a gyógyszer felírásához nincs szükség a tényleges vizsgálatra, csak a vérképre. csak mondom. a vizsgálat a rákszűrés miatt kell és megnézni, hogy nincs- e külső elváltozás. ha élsz nemi életet 1 évenként ajánlott.
2010. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem rákszűrés nélkül írta ki egyszer egy orvos a fogamzásgátlót. a következő 3 havi adagot máshova mentem felíratni. a másik orvos kérdezte, hogy ki írta ezt fel nekem és csinált-e egyáltalán citológiai labort (méhnyakrák szűrés)? mondtam, hogy nem.. erre kikelt magából, dühöngött egy sort, hogy legszívesebben elvenné a diplomáját az ilyen felelőtlen s.ggfejnek. aztán ezt a készítményt abbahagytam. később újra felírattam, más orvossal, mondta, hogy nagyon szívesen felírja, de csak akkor, ha negatív lesz a rákszűrés...

szóval ennyit arról, hogy nem is fontos annyira a rákszűrés tabiszedés előtt.

csak mondom...

2010. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
előző válaszoló. a rákszűréses vizsgálattal nem tudja meg az orvos, hogy mekkora a trombózis valószínűsége. ezt a vérképből tudja megmondani...
2010. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az előtted válaszoló egy szóval sem mondta, hogy a citológiából a trombózis hajlam derül ki. Olvasd már el basszus. Azt mondta, hogy nemcsak a vérvétel lényeges, hanem a citológia is.
2010. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem írtam, hogy a méhnyak kenetből a trombózis hajlamot is meg lehet állapítani, tudom, hogy nem.

a rákszűrés egy egyszerű fizikális vizsgálat, amit azért kell rutinból tabletta-felírás előtt elvégezni (a vérképhez, vizelet vizsgálathoz hasonlóan), mert tablettát csak az szedhet, akivel minden rendben. ennél logikusabban már tényleg nem tudom levezetni, miért fontosak ezek a vizsgálatok.

2010. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!