Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 160 cm-el és 44 kg-al sovány...

160 cm-el és 44 kg-al sovány vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Hízni szeretnék, de ha hasfájásig zabálom magam minden nap mindenféle tápláló étellel, akkor sem hízok. Ez a testsúly megfelelő?

2013. márc. 5. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, soványnak számítasz.

Egyél naponta ötször, de csak annyit, amennyi jólesik.

Lakj jól minden étkezéskor. Növeld a szénhidrát mennyiségét.

"A hatékony, nem zsírpárnákat növesztõ hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelõ, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás."

2013. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Az sem jó, ha sokszor ennyire beeszel. Ez vagy te, ezzel a súllyal, ezzel a magassággal. Úgy, ahogy a duciknak is el kell fogadniuk magukat, úgy fogadd el te is magad! :) Lehet, hogy könnyebb csontozatd van, nem vagy fogékony a hízásra. Sportlj, imosísd magad, attól egy kicsit talán megnövekedhet a súlyod, és segít azon, hogy ne pálcika kezeid és lábaid legyenek, hanem formás legyél! :) Ez tedd meg, ne pedig meghízni akarj! :) Biztos szép vagy!

Egyébként meg ha a BMI-ed 19,00% alatt van, akkor kórosan sovány vagy. Számold ki :)

2013. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy sovány maradjak :(
2013. márc. 5. 14:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs rossz alakom szerintem sem, ez az ami megnyugtat, de még is csak jobb lenne legalább + 5 kiló. Azzal is nagyon jól érezném magam.
2013. márc. 5. 14:35
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
izmosítással könnyen elérheted a +5 kilót! :) egyébként meg vannak olyan készítmények, amiket tejjel kikeverve ételkiegészítőként kell fogyasztani, és állítólag nagyon szépen hat, és kellő mennyiségű "hájat pakol" az egyénre! :)
2013. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Jó lenne elérni az 50 kilót.
2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

én 13 évesen voltam ennyi,centiben és súlyban is.. meg is szívtam,hormonbajaim lettek. nyáron viszont sikerült felszednem 5 kg-t szóval,most már okés a súlyom.

14L

2013. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6. válaszoló: igazán szép álom lenne ha már egy kiló sem megy rám..........
2013. márc. 5. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt sem szabad szemelől téveszteni, hogy ez nálad lehet az agyalapi mirígy rendellenes működésének a következménye, ugyanúgy ahogy vannak túlságosan elhízott emberek, pedig lehet, hogy csak egy almát eszik egy nap, egyszerűen minden rápakol, lehet nálad is ez van, és képtelen vagy a hízásra.

Ha egyszer komolyabban bele akarsz ebbe menni, akkor menj el orvoshoz, és nézz utána a dolgoknak, vizsgáltasd ki magad. Nem hiszem, hogy a te hibád az, hogy ennyire sovány vagy! :)

2013. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 155 cm és 41-42 kg vagyok, mondjuk én 26 éves, és van egy 1 éves lányom. Annyira idegesít már hogy mindenki piszkál, hogy a lányom lassan nehezebb lesz mint én, meg hogy már nem is bírom el. Nem tehetek róla egyszerűen nem bírok hízni, voltam már mindenféle vizsgálaton de semmi bajomat nem találtak. Terhesség alatt is csak 9 kg-t híztam, ami rögtön szülés után lement. Annyira szeretnék hízni, de nem tudom hogyan.
2013. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!